08.12.2021
Телеканал NTD

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Напад з ножем Лондон, Велика Британія Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Напад з ножем
Лондон, Велика Британія

Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем на людей на жвавій вулиці Лондона, нещодавно відбував термін покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Його ідентифікували як Судеша Аммана. 20-річного чоловіка недавно звільнили достроково. Тож він відсидів лише половину терміну, а не повні 3 роки й 4 місяці.

Перед нападом за Амманом стежили поліцейські в цивільному одязі. Вони застрелили чоловіка після того, як він спочатку напав на людей у магазині, а потім вийшов на вулицю й поранив перехожу. На ньому був муляж пояса смертника. Один з постраждалих дістав важкі поранення.

[Люсі д’Орсе, представниця поліції]:
«Чоловіка віком приблизно 40 років було серйозно поранено. Однак завдяки діям медиків наразі його життю нічого не загрожує. Жінка п’ятдесяти років дістала легкі травми, і її вже виписали з лікарні. І нарешті ще одна жінка приблизно 20 років теж дістала легкі поранення — імовірно, від уламків скла, коли поліцейський почав стріляти. Вона залишається в лікарні».

Жителі району, де стався напад, збентежені й налякані.

[Мегді Кілені, житель Лондона]:
«Просто безглуздо й нерозумно. Я сам мусульманин, з Єгипту. Просто немислимо, що такі речі відбуваються тут, де живуть мої діти й онуки. Але, поліція робить усе можливе. Сподіваюся, що вона всіх упіймає. Страшно, що це відбувається прямо в тебе під дверима».

[Яннік Салдана, житель Лондона]:
«Дуже страшно, що такі речі повторюються й останнім часом стаються так часто. Люди вже до такого звикли, і це тривожить. Дуже схоже на те, що недавно трапилося на Лондонському мосту. Страшно, що це все відбувається прямо біля дому».

Судеша Аммана посадили у віці 18 років 2018-го. Він визнав провину за 13 пунктами звинувачення, зокрема за розповсюдження матеріалів, що закликають до тероризму, і збір інформації для проведення терактів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон уже сказав, що посилить покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Раніше після нападу на Лондонському мосту терміни ув’язнення за такі дії збільшили.

Коротке посилання на цю сторінку:

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниціЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманостіПрокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в Японії