16.06.2022
Телеканал NTD

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Напад з ножем Лондон, Велика Британія Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Напад з ножем
Лондон, Велика Британія

Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем на людей на жвавій вулиці Лондона, нещодавно відбував термін покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Його ідентифікували як Судеша Аммана. 20-річного чоловіка недавно звільнили достроково. Тож він відсидів лише половину терміну, а не повні 3 роки й 4 місяці.

Перед нападом за Амманом стежили поліцейські в цивільному одязі. Вони застрелили чоловіка після того, як він спочатку напав на людей у магазині, а потім вийшов на вулицю й поранив перехожу. На ньому був муляж пояса смертника. Один з постраждалих дістав важкі поранення.

[Люсі д’Орсе, представниця поліції]:
«Чоловіка віком приблизно 40 років було серйозно поранено. Однак завдяки діям медиків наразі його життю нічого не загрожує. Жінка п’ятдесяти років дістала легкі травми, і її вже виписали з лікарні. І нарешті ще одна жінка приблизно 20 років теж дістала легкі поранення — імовірно, від уламків скла, коли поліцейський почав стріляти. Вона залишається в лікарні».

Жителі району, де стався напад, збентежені й налякані.

[Мегді Кілені, житель Лондона]:
«Просто безглуздо й нерозумно. Я сам мусульманин, з Єгипту. Просто немислимо, що такі речі відбуваються тут, де живуть мої діти й онуки. Але, поліція робить усе можливе. Сподіваюся, що вона всіх упіймає. Страшно, що це відбувається прямо в тебе під дверима».

[Яннік Салдана, житель Лондона]:
«Дуже страшно, що такі речі повторюються й останнім часом стаються так часто. Люди вже до такого звикли, і це тривожить. Дуже схоже на те, що недавно трапилося на Лондонському мосту. Страшно, що це все відбувається прямо біля дому».

Судеша Аммана посадили у віці 18 років 2018-го. Він визнав провину за 13 пунктами звинувачення, зокрема за розповсюдження матеріалів, що закликають до тероризму, і збір інформації для проведення терактів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон уже сказав, що посилить покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Раніше після нападу на Лондонському мосту терміни ув’язнення за такі дії збільшили.

Коротке посилання на цю сторінку:

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниціВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяВелику пожежу в Каліфорнії поки не вдається стримати, але секвої в безпеціЛісові пожежі в Європі побили рекордУ Непалі знайшли тіла майже всіх пасажирів літака, що розбивсяКорабельна аварія в Індонезії: 25 людей зникли безвістиПівдень Європи через екстремальну спеку охопили пожежіУ Чилі утворилася гігантська карстова вирва діаметром 25 метрівСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітей

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: