28.10.2024
Телеканал NTD

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниці

Напад з ножем Лондон, Велика Британія Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Напад з ножем
Лондон, Велика Британія

Поліція Великої Британії підтвердила, що чоловік, який напав з ножем на людей на жвавій вулиці Лондона, нещодавно відбував термін покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Його ідентифікували як Судеша Аммана. 20-річного чоловіка недавно звільнили достроково. Тож він відсидів лише половину терміну, а не повні 3 роки й 4 місяці.

Перед нападом за Амманом стежили поліцейські в цивільному одязі. Вони застрелили чоловіка після того, як він спочатку напав на людей у магазині, а потім вийшов на вулицю й поранив перехожу. На ньому був муляж пояса смертника. Один з постраждалих дістав важкі поранення.

[Люсі д’Орсе, представниця поліції]:
«Чоловіка віком приблизно 40 років було серйозно поранено. Однак завдяки діям медиків наразі його життю нічого не загрожує. Жінка п’ятдесяти років дістала легкі травми, і її вже виписали з лікарні. І нарешті ще одна жінка приблизно 20 років теж дістала легкі поранення — імовірно, від уламків скла, коли поліцейський почав стріляти. Вона залишається в лікарні».

Жителі району, де стався напад, збентежені й налякані.

[Мегді Кілені, житель Лондона]:
«Просто безглуздо й нерозумно. Я сам мусульманин, з Єгипту. Просто немислимо, що такі речі відбуваються тут, де живуть мої діти й онуки. Але, поліція робить усе можливе. Сподіваюся, що вона всіх упіймає. Страшно, що це відбувається прямо в тебе під дверима».

[Яннік Салдана, житель Лондона]:
«Дуже страшно, що такі речі повторюються й останнім часом стаються так часто. Люди вже до такого звикли, і це тривожить. Дуже схоже на те, що недавно трапилося на Лондонському мосту. Страшно, що це все відбувається прямо біля дому».

Судеша Аммана посадили у віці 18 років 2018-го. Він визнав провину за 13 пунктами звинувачення, зокрема за розповсюдження матеріалів, що закликають до тероризму, і збір інформації для проведення терактів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон уже сказав, що посилить покарання за злочини, пов’язані з тероризмом. Раніше після нападу на Лондонському мосту терміни ув’язнення за такі дії збільшили.

Коротке посилання на цю сторінку:

Чоловік, який у Лондоні напав з ножем на перехожих, недавно вийшов із в’язниціЗливи з градом затопили місто на заході ПольщіТайїп Ердоган: «Більш як 1000 членів ХАМАСу перебуває в лікарнях Туреччини»На прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замахУ Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало містЄменські хусити заявили про удари по двох есмінцях СШАКолумбійський університет почав відстороняти студентів від навчанняАвстралія незадоволена поясненням Ізраїлю й вимагає покарати винних у загибелі волонтерівТріщина завдовжки 3 км утворилася під час ще одного виверження вулкана в ІсландіїУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загиблі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: