08.06.2021
Телеканал NTD

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністів

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністів

Пошуки зниклих туристів Катманду, Непал Непальські рятувальники тимчасово припинили шукати сімох туристів, які тиждень тому зникли..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Пошуки зниклих туристів
Катманду, Непал

Непальські рятувальники тимчасово припинили шукати сімох туристів, які тиждень тому зникли безвісти в районі гори Аннапурна. Припускають, що на них зійшла лавина. Кілька днів тому рятувальники почали копати у двох місцях, де можуть перебувати люди. Однак далі це робити поки небезпечно через погані погодні умови.

[Дава Фінджу Лама Бхоте, рятувальник]:
«Ми сказали родичам, що нинішні обставини не дають нам змоги шукати зниклих альпіністів. За це відповідає армія Непалу, і ми запропонували їм організувати власну пошукову команду».

[Пімба Тенцзін Лама, рятувальник]:
«Якщо їх знайдуть живими, це буде винятком випадком. Минуло дуже багато часу. Зі свого досвіду можу сказати, що їхні шанси на виживання примарні».

Пропало четверо туристів з Південної Кореї й троє місцевих гідів. Відомо, що востаннє вони були неподалік від основного табору на висоті близько 3200 метрів.

Південнокорейська влада закликає непальських колег докладати більше зусиль, щоб знайти зниклих.

[Пак Єн Сік, посол Південної Кореї в Непалі]:
«За останній рік кількість корейських піших туристів зменшилась із 37 до 29 тисяч. Якщо умови для сходжень не поліпшаться, то їх стане ще менше. Тому я надіюся, що влада Непалу зрозуміє, як важливо правильно поставитися до цієї ситуації».

Аннапурна — десятий за висотою восьмитисячник світу. Висота гори — 8091 метр. Водночас її вважають найнебезпечнішою. Згідно зі статистикою за всі роки сходжень, тут гине кожен третій альпініст.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністівУраган у Стамбулі: четверо загиблих, зокрема іноземецьНа місці обвалення багатоповерхівки в Нігерії тривають пошукиВулкан спалив цементний заводВибух на ракетному заводі в Сербії: двоє загиблихМасове вбивство в Норвегії: чоловік убив з лука п’ятьох людейПольща закрила прикордонний перехід із БілоруссюВибух на шахті в Кузбасі: загинуло 46 гірників та 6 рятувальниківВ еквадорській тюрмі бунт — загинуло 68 в’язнівВетеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії