17.08.2021
Телеканал NTD

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністів

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністів

Пошуки зниклих туристів Катманду, Непал Непальські рятувальники тимчасово припинили шукати сімох туристів, які тиждень тому зникли..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Пошуки зниклих туристів
Катманду, Непал

Непальські рятувальники тимчасово припинили шукати сімох туристів, які тиждень тому зникли безвісти в районі гори Аннапурна. Припускають, що на них зійшла лавина. Кілька днів тому рятувальники почали копати у двох місцях, де можуть перебувати люди. Однак далі це робити поки небезпечно через погані погодні умови.

[Дава Фінджу Лама Бхоте, рятувальник]:
«Ми сказали родичам, що нинішні обставини не дають нам змоги шукати зниклих альпіністів. За це відповідає армія Непалу, і ми запропонували їм організувати власну пошукову команду».

[Пімба Тенцзін Лама, рятувальник]:
«Якщо їх знайдуть живими, це буде винятком випадком. Минуло дуже багато часу. Зі свого досвіду можу сказати, що їхні шанси на виживання примарні».

Пропало четверо туристів з Південної Кореї й троє місцевих гідів. Відомо, що востаннє вони були неподалік від основного табору на висоті близько 3200 метрів.

Південнокорейська влада закликає непальських колег докладати більше зусиль, щоб знайти зниклих.

[Пак Єн Сік, посол Південної Кореї в Непалі]:
«За останній рік кількість корейських піших туристів зменшилась із 37 до 29 тисяч. Якщо умови для сходжень не поліпшаться, то їх стане ще менше. Тому я надіюся, що влада Непалу зрозуміє, як важливо правильно поставитися до цієї ситуації».

Аннапурна — десятий за висотою восьмитисячник світу. Висота гори — 8091 метр. Водночас її вважають найнебезпечнішою. Згідно зі статистикою за всі роки сходжень, тут гине кожен третій альпініст.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Непалі через погану погоду тимчасово припинили шукати зниклих альпіністівПрокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуКонфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяНа північному сході Мексики палає масштабна лісова пожежаУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроУ Мехіко обвалився міст метро — загинуло щонайменше 15 осібНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниціНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблихВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонами