08.01.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країні

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країні

Звернення «Про становище в країні» Вашингтон, США Президент США Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Звернення «Про становище в країні»
Вашингтон, США

Президент США Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації «Про становище в країні». Він відзначив успіхи своєї адміністрації в економічній галузі.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Я радий вам сьогодні повідомити, що наша економіка — у найкращому стані, ніж будь-коли була до цього. Наша армія повністю відновлена ​​й стала найпотужнішою у світі. Жодна сила з нею не зрівняється. Наші кордони захищені. Наші сім’ї процвітають. Наші цінності підвищилися, і нашу гідність відновлено. І через усі ці причини я кажу людям цієї великої країни й членам Конгресу: стан справ у нашій країні найкращий в історії».

Трамп виступив у Конгресі перед членами нижньої палати й сенатом. Саме тут йому торік оголосили імпічмент представники Демократичної партії. Водночас сенат, найімовірніше, президента виправдає.

Дональд Трамп також зупинився на нещодавно укладених торгових угодах. Так його адміністрація підписала першу частину договору з Китаєм, а ще домоглася поновлення НАФТА — угоди про вільну торгівлю між Мексикою, США та Канадою. За словами президента, через договір у старому вигляді Сполучені Штати Америки втратили сотні тисяч робочих місць, бо підприємства почали переносити виробництво до інших країн.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Нова угода створить близько 100 тисяч нових високооплачуваних посад у США в автомобільній галузі, і навіть збільшить експорт наших фермерських, скотарських і промислових товарів. Це виведе торгівлю з Мексикою і Канадою на вищий рівень».

Дональд Трамп також ще раз закликав Конгрес реформувати систему охорони здоров’я, змінену його попередником Бараком Обамою.

[Дональд Трамп, президент США]:
«132 законодавці в цьому залі ухвалили закон, який дає змогу провести соціалістичний переворот нашої системи охорони здоров’я, а також позбавити приватної страховки 180 мільйонів американців. Ті, хто сьогодні нас дивиться, знайте: ми ніколи не дозволимо соціалізму знищити американську систему охорони здоров’я».

За всю промову Трампа демократи жодного разу його не підтримали, а наприкінці спікер нижньої палати Ненсі Пелосі порвала аркуші з текстом виступу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країніПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніКубинським дисидентам заборонили виходити з дому під час з’їзду компартіїСША й Південна Корея підписали договір про розподіл витрат на оборонуКитайські винищувачі пролетіли в зоні протиповітряної оборони ТайванюВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента ТрампаДля допомоги Ємену ООН зібрала тільки половину потрібної суми