25.11.2024
Телеканал NTD

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країні

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країні

Звернення «Про становище в країні» Вашингтон, США Президент США Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Звернення «Про становище в країні»
Вашингтон, США

Президент США Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації «Про становище в країні». Він відзначив успіхи своєї адміністрації в економічній галузі.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Я радий вам сьогодні повідомити, що наша економіка — у найкращому стані, ніж будь-коли була до цього. Наша армія повністю відновлена ​​й стала найпотужнішою у світі. Жодна сила з нею не зрівняється. Наші кордони захищені. Наші сім’ї процвітають. Наші цінності підвищилися, і нашу гідність відновлено. І через усі ці причини я кажу людям цієї великої країни й членам Конгресу: стан справ у нашій країні найкращий в історії».

Трамп виступив у Конгресі перед членами нижньої палати й сенатом. Саме тут йому торік оголосили імпічмент представники Демократичної партії. Водночас сенат, найімовірніше, президента виправдає.

Дональд Трамп також зупинився на нещодавно укладених торгових угодах. Так його адміністрація підписала першу частину договору з Китаєм, а ще домоглася поновлення НАФТА — угоди про вільну торгівлю між Мексикою, США та Канадою. За словами президента, через договір у старому вигляді Сполучені Штати Америки втратили сотні тисяч робочих місць, бо підприємства почали переносити виробництво до інших країн.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Нова угода створить близько 100 тисяч нових високооплачуваних посад у США в автомобільній галузі, і навіть збільшить експорт наших фермерських, скотарських і промислових товарів. Це виведе торгівлю з Мексикою і Канадою на вищий рівень».

Дональд Трамп також ще раз закликав Конгрес реформувати систему охорони здоров’я, змінену його попередником Бараком Обамою.

[Дональд Трамп, президент США]:
«132 законодавці в цьому залі ухвалили закон, який дає змогу провести соціалістичний переворот нашої системи охорони здоров’я, а також позбавити приватної страховки 180 мільйонів американців. Ті, хто сьогодні нас дивиться, знайте: ми ніколи не дозволимо соціалізму знищити американську систему охорони здоров’я».

За всю промову Трампа демократи жодного разу його не підтримали, а наприкінці спікер нижньої палати Ненсі Пелосі порвала аркуші з текстом виступу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп виступив зі щорічним зверненням до нації про стан справ у країніБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониАдміністрація Байдена скасувала послаблення нафтових санкцій щодо ВенесуелиПерспективи договору Ізраїлю з ХАМАСом дедалі примарнішіТисячі угорців знову вийшли на протест проти Віктора ОрбанаДипломатичний скандал: працівники посольства Мексики залишили ЕквадорПрокурор МКС подав запит на видання ордерів на арешт лідерів Ізраїлю та ХАМАСуЗброя для України вже в дорозі: Байден підписав законопроєкт про допомогуВерховний суд залишив ім’я Дональда Трампа в бюлетенях штату КолорадоНовим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпеки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: