21.05.2024
Телеканал NTD

Німеччина обіцяє висилати мігрантів, які підтримують тероризм у мережі

Німеччина обіцяє висилати мігрантів, які підтримують тероризм у мережі

Іноземцям у Німеччині, які в інтернеті розповсюджують ідеї радикальних ісламістів або розпалюють антисемітизм, має загрожувати депортація...

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Іноземцям у Німеччині, які в інтернеті розповсюджують ідеї радикальних ісламістів або розпалюють антисемітизм, має загрожувати депортація.

З такою пропозицією виступила федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер.

[Ненсі Фезер, міністр внутрішніх справ Німеччини]:
«Усіх, хто не має німецького паспорта й підтримує терористичні акти, треба висилати та депортувати. Ми зараз створюємо для цього нову правову базу. Я впевнена, що коаліційні партії швидко обговорять та передадуть цю поправку до парламенту».

Зі слів Фезер, законопроєкт ухвалять невдовзі після літніх канікул.

Як причину міністр назвала реакцію в мережі на теракт ХАМАСу в Ізраїлі, що стався 7 жовтня, та напад з ножем, який 31 травня вчинив афганець на півдні Німеччини в місті Мангайм.

[Ненсі Фезер, міністр внутрішніх справ Німеччини]:
«Страшний напад ісламістів з ножем у Мангаймі, унаслідок якого було вбито молодого поліціянта. Багато хто радів цьому в інтернеті найогиднішим чином. Це нелюдяно. Така жорстокість в інтернеті також підживлює атмосферу насильства. Ісламістським агітаторам, які застрягли в кам’яному віці, немає місця в нашій країні».

Як обіцяє міністр, новий закон почнуть застосовувати, щойно його схвалить парламент.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німеччина обіцяє висилати мігрантів, які підтримують тероризм у мережіКНР проводить військові навчання навколо ТайванюУ Гаїті обрали голову перехідної ради та поміняли прем’єраАргентинці кажуть, що тепер їжа для них — це розкіш25 років репресій: прихильники Фалуньгун закликають зупинити переслідування в КитаїМакрон тимчасово зупинив виборчу реформу в Новій КаледоніїІлон Маск переносить штаб-квартири X та SpaceX з Каліфорнії до ТехасуРіші Сунак призначив дату дострокових загальнонаціональних виборівПрем’єр Іспанії тимчасово припинив виконувати обов’язки, щоб подумати про відставкуІзраїль обіцяє радитися зі США перед наступом на Рафах, що в Секторі Гази

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: