21.04.2024
Телеканал NTD

Гантера Байдена визнали винним у справі про володіння зброєю

Гантера Байдена визнали винним у справі про володіння зброєю

Гантера Байдена — сина президента США Джо Байдена — визнали винним у незаконній купівлі зброї. Як..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Гантера Байдена — сина президента США Джо Байдена — визнали винним у незаконній купівлі зброї. Як ухвалила колегія присяжних, той під час оформлення документів на придбання збрехав, що не вживав наркотиків.

Прокуратура звинувачувала його за трьома пунктами, серед яких незаконне зберігання зброї в період вживання заборонених речовин.

Як наслідок, присяжні у складі 12 осіб визнали його винним за всіма трьома пунктами звинувачення. Він став першим в історії США сином президента, якого засудили за кримінальний злочин.

Справу вів спеціальний прокурор міністерства юстиції США Девід Вайс.

[Девід Вайс, прокурор]:

«Кожен має відповідати за свої дії, навіть цей підсудний. Гантер Байден повинен так само відповідати, як і будь-який інший громадянин, засуджений за такий злочин».

Під час слухань у Делавері свідчення дала колишня дружина, колишня дівчина та невістка підсудного. Вони розповіли про зростання залежності Гантера Байдена за кілька тижнів до того, як він купив пістолет у жовтні 2018 року.

Водночас адвокати Гантера Байдена прагнули довести, що він не вживав наркотиків, коли купував пістолет, і не збирався обманювати.

Суддя не призначив дати ухвалення вироку, але додав, що термін зазвичай становить 120 днів.

Як очікують, сина президента можуть засудити на строк від 15 до 21 місяця. Але експерти з правових питань кажуть, що обвинуваченим у таких справах часто дають коротші терміни, які можуть не передбачати тюремне ув’язнення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гантера Байдена визнали винним у справі про володіння зброєюПроблему обміління Панамського каналу обіцяє розв’язати новообраний президентУ ЄС набули чинності мита на електромобілі з КитаюУперше за п’ять років: Сі Цзіньпін приїхав до ЄвропиУ Гонконзі арештували активістів, керуючись оновленим законом про нацбезпекуВибух у Тель-Авіві: як дрон подолав систему повітряного захисту ІзраїлюЗброя для України вже в дорозі: Байден підписав законопроєкт про допомогуМакрон тимчасово зупинив виборчу реформу в Новій КаледоніїПедро Санчес залишається на посаді прем’єр-міністра ІспаніїПоліція зачищає від демонстрантів кампуси американських університетів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: