22.06.2024
Телеканал NTD

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-Анджелесі

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-Анджелесі

Виставка нарядів із «Греммі» Лос-Анджелес, США Блиск і гламур можна побачити на постійній виставці в музеї..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Виставка нарядів із «Греммі»
Лос-Анджелес, США

Блиск і гламур можна побачити на постійній виставці в музеї «Греммі» в Лос-Анджелесі. Називається експозиція «На червоній доріжці». Головні експонати — вбрання, яке надягали музиканти на церемонію в минулі роки.

Від Ріанни й Каньє Веста до Емі Вайнгаус і Дженніфер Лопес. Вбрання дуже різноманітне. Є тут, наприклад, сім костюмів південнокорейської групи BTS. 2019 року вона стала першим K-Pop-колективом, який оголошував переможців на «Греммі» в категорії найкращий R&B-альбом.

[Майкл Стіка, директор музею]:
«Мета виставки — якнайближче ознайомити відвідувачів із вбранням та враженнями від червоної доріжки».

Відвідувачі виставки можуть уявити, що вони теж стали гостями «Греммі». Можна попозувати перед копією банера, на тлі якого знаменитості зазвичай постають перед фотографами.

Один з найцікавіших експонатів — сумка, яку Френк Сінатра подарував співачці й акторці Пеггі Лі. Вона лежить поруч із коштовностями й окулярами, які Лі наділа на «Греммі» 1958 року. Того разу її номінували на дві нагороди.

«Греммі» — це аналог «Оскара», але в музичній індустрії. Цього року нагородження відбудеться 26 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-АнджелесіУ Парижі відновили легендарний забіг офіціантівЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіУ Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакЗаплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в КосовіКонкурс двійників Гарфілда влаштували в МалайзіїУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиФестиваль у Стамбулі: мільйони тюльпанів прикрасили містоНазвані мами-видри допоможуть осиротілим дитинчатамЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: