25.12.2021
Телеканал NTD

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-Анджелесі

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-Анджелесі

Виставка нарядів із «Греммі» Лос-Анджелес, США Блиск і гламур можна побачити на постійній виставці в музеї..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Виставка нарядів із «Греммі»
Лос-Анджелес, США

Блиск і гламур можна побачити на постійній виставці в музеї «Греммі» в Лос-Анджелесі. Називається експозиція «На червоній доріжці». Головні експонати — вбрання, яке надягали музиканти на церемонію в минулі роки.

Від Ріанни й Каньє Веста до Емі Вайнгаус і Дженніфер Лопес. Вбрання дуже різноманітне. Є тут, наприклад, сім костюмів південнокорейської групи BTS. 2019 року вона стала першим K-Pop-колективом, який оголошував переможців на «Греммі» в категорії найкращий R&B-альбом.

[Майкл Стіка, директор музею]:
«Мета виставки — якнайближче ознайомити відвідувачів із вбранням та враженнями від червоної доріжки».

Відвідувачі виставки можуть уявити, що вони теж стали гостями «Греммі». Можна попозувати перед копією банера, на тлі якого знаменитості зазвичай постають перед фотографами.

Один з найцікавіших експонатів — сумка, яку Френк Сінатра подарував співачці й акторці Пеггі Лі. Вона лежить поруч із коштовностями й окулярами, які Лі наділа на «Греммі» 1958 року. Того разу її номінували на дві нагороди.

«Греммі» — це аналог «Оскара», але в музичній індустрії. Цього року нагородження відбудеться 26 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Наряди з «Греммі» можна побачити в музеї в Лос-АнджелесіУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Дикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року