06.01.2021
Телеканал NTD

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесу

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесу

Безкоштовний фітнес Нью-Йорк, США На цих фітнес-тренуваннях жителькам Нью-Йорка допомагають виконати їхні новорічні обіцянки. Зокрема, відновити..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Безкоштовний фітнес
Нью-Йорк, США

На цих фітнес-тренуваннях жителькам Нью-Йорка допомагають виконати їхні новорічні обіцянки. Зокрема, відновити форму й схуднути. Головна особливість цих занять у тому, що відвідати їх можна безкоштовно.

[Дженніфер Делсол, жителька Нью-Йорка]:
«Я перебігала на червоне світло й усім машинам подумки казала: “Геть із дороги. Я йду на мої танцювальні заняття”. Я також скасувала всі справи, щоби приїхати сюди на 11 годину ранку».

Центрів, як цей, загалом у місті п’ять. Для багатьох це велика підтримка.

[Суліна Вініко, жителька Нью-Йорка]:
«Так, дуже важливо, що це безкоштовно. Іноді люди не мають на тренування грошей. Особливо жінки поважного віку, як я. Мені допомагають вийти у світ, побути серед доброзичливих людей, порозмовляти з ними, бо вдома навіть нема з ким поговорити. А тут можна з кимось подружитися».

Дослідження показують, що дуже часто люди відмовляються від своїх новорічних обіцянок уже до 19 січня. Але не учасниці цих занять. Налаштовані вони рішуче й відступатися від своєї мети не збираються.

[Джозефіна Санчес, жителька Нью-Йорка]:
«Я вже почала худнути й почуваюся ліпше, комфортніше. Я завжди була щасливою й енергійною, але тепер це невичерпний потік. Я намагаюся надихнути інших, щоб вони теж повірили в себе і спробували змінитися на краще».

І навіть інструктор з фітнесу Альба каже, що за свята набрала кілька зайвих кілограмів. Тож збирається працювати в поті чола й спуску не дасть нікому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесуЖитель Берліна проводить онлайн-екскурсіїУ кенійському заповіднику вивели понад 70 рідкісних лісових антилоп бонгоШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдаунуВелика Британія слідом за ЄС дала зелене світло літакам 737 MAXНайбільше кладовище Північної Америки не справляється з напливом тіл померлих від COVIDЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокУ Євросоюзі почалася вакцинація проти COVID-19Єгипетських сиріт стали частіше забирати в сім’їМайже годину під лавиною: спогади потерпілого