20.02.2022
Телеканал NTD

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесу

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесу

Безкоштовний фітнес Нью-Йорк, США На цих фітнес-тренуваннях жителькам Нью-Йорка допомагають виконати їхні новорічні обіцянки. Зокрема, відновити..

Дата завантаження: 2022-01-20

video

Безкоштовний фітнес
Нью-Йорк, США

На цих фітнес-тренуваннях жителькам Нью-Йорка допомагають виконати їхні новорічні обіцянки. Зокрема, відновити форму й схуднути. Головна особливість цих занять у тому, що відвідати їх можна безкоштовно.

[Дженніфер Делсол, жителька Нью-Йорка]:
«Я перебігала на червоне світло й усім машинам подумки казала: “Геть із дороги. Я йду на мої танцювальні заняття”. Я також скасувала всі справи, щоби приїхати сюди на 11 годину ранку».

Центрів, як цей, загалом у місті п’ять. Для багатьох це велика підтримка.

[Суліна Вініко, жителька Нью-Йорка]:
«Так, дуже важливо, що це безкоштовно. Іноді люди не мають на тренування грошей. Особливо жінки поважного віку, як я. Мені допомагають вийти у світ, побути серед доброзичливих людей, порозмовляти з ними, бо вдома навіть нема з ким поговорити. А тут можна з кимось подружитися».

Дослідження показують, що дуже часто люди відмовляються від своїх новорічних обіцянок уже до 19 січня. Але не учасниці цих занять. Налаштовані вони рішуче й відступатися від своєї мети не збираються.

[Джозефіна Санчес, жителька Нью-Йорка]:
«Я вже почала худнути й почуваюся ліпше, комфортніше. Я завжди була щасливою й енергійною, але тепер це невичерпний потік. Я намагаюся надихнути інших, щоб вони теж повірили в себе і спробували змінитися на краще».

І навіть інструктор з фітнесу Альба каже, що за свята набрала кілька зайвих кілограмів. Тож збирається працювати в поті чола й спуску не дасть нікому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ньюйоркці виконують новорічні обіцянки на безкоштовних заняттях із фітнесуВиростити мільйон гектарів лісу хочуть в ІспаніїМедитація на уроках: оздоровлення душі й тіла запроваджують у школахКріотерапія і крапельниця світлом: як дорого відновитися після святУ Катарі збудували модульний стадіонНещеплений Джокович виграв суд в Австралії і зможе грати на Відкритому чемпіонатіШтучні льодовики допоможуть запасати водуПересувний барбершоп дає чоловікам душевну відрадуЯк перефарбування дахів допоможе врятуватися від екстремальної спекиЯк пеліканів ловлять голими руками, щоб урятувати від холодів