07.04.2021
Телеканал NTD

Робота-голуба тестують у США

Робота-голуба тестують у США

Робот-голуб Сан-Франциско, США Дослідники зі Стенфордського університету США створили робота з крилами, який імітує політ птаха...

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Робот-голуб
Сан-Франциско, США

Дослідники зі Стенфордського університету США створили робота з крилами, який імітує політ птаха. Для цього вони вивчили, як пернаті постійно змінюють форму свого крила під час польоту. Такі рухи могли б значно удосконалити сучасні літальні апарати.

Пристрій називається PigeonBot і нагадує за формою голуба. Він оснащений справжнім пір’ям і рухає крилами, як птах. Водночас має й особливості літака, тобто обладнаний пропелером і хвостом.

Раніше вчені намагалися використовувати штучне пір’я. Але справжнє м’якше, легше й міцніше. А ще йому простіше повернути первісну форму, наприклад після падіння апарата. Треба лише провести по перу пальцями.

Ще одна унікальна особливість пера — його мікроструктура. Вона працює за принципом липучки й склеює поверхню, роблячи її майже гладкою. Таким чином підвищуються аеродинамічні якості птаха. Однак така особливість притаманна тільки деяким птахам, зокрема білоголовим орланам, каліфорнійським кондорам та голубам.

Учені сподіваються, що їхні дослідження допоможуть створити дрони та інші літальні апарати нового покоління.
Коротке посилання на цю сторінку:

Робота-голуба тестують у СШАВ Африці знайшли двох карликових жирафівУ Великій Британії зростає попит на домашній одяг класу люксПерша за 400 років: переселені бобри побудували греблю в СомерсетіЖаби в Австралії відновлюються після пожеж ліпше, ніж очікувалося«Карантинний» телевізор і пульт на сонячних батареях: новинки від SamsungПрибирання, доставляння і зв’язок: як роботи допомагали протистояти COVID-19 у 2020 роціІнженер без кінцівок намагається створити «розумні» протезиФотопастки у гватемальських джунглях зняли життя ягуарівПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницю