16.06.2022
Телеканал NTD

Робота-голуба тестують у США

Робота-голуба тестують у США

Робот-голуб Сан-Франциско, США Дослідники зі Стенфордського університету США створили робота з крилами, який імітує політ птаха...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Робот-голуб
Сан-Франциско, США

Дослідники зі Стенфордського університету США створили робота з крилами, який імітує політ птаха. Для цього вони вивчили, як пернаті постійно змінюють форму свого крила під час польоту. Такі рухи могли б значно удосконалити сучасні літальні апарати.

Пристрій називається PigeonBot і нагадує за формою голуба. Він оснащений справжнім пір’ям і рухає крилами, як птах. Водночас має й особливості літака, тобто обладнаний пропелером і хвостом.

Раніше вчені намагалися використовувати штучне пір’я. Але справжнє м’якше, легше й міцніше. А ще йому простіше повернути первісну форму, наприклад після падіння апарата. Треба лише провести по перу пальцями.

Ще одна унікальна особливість пера — його мікроструктура. Вона працює за принципом липучки й склеює поверхню, роблячи її майже гладкою. Таким чином підвищуються аеродинамічні якості птаха. Однак така особливість притаманна тільки деяким птахам, зокрема білоголовим орланам, каліфорнійським кондорам та голубам.

Учені сподіваються, що їхні дослідження допоможуть створити дрони та інші літальні апарати нового покоління.
Коротке посилання на цю сторінку:

Робота-голуба тестують у СШАЯк перетворити відходи на щось корисне на 3D-принтері?GPS-нашийники створюють невидимий загін для корівРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиУ Японії зробили робота-цапаІндія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбітиНайбільші в Європі останки ящера знайшли в АнгліїРиба-робот полює на пластик у Світовому океаніСтуденти медичних вишів незабаром почнуть навчатися на голограмах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: