16.08.2024
Телеканал NTD

Нігерійські студенти розробили інтелектуальну систему компостування

Нігерійські студенти розробили інтелектуальну систему компостування

Нігерійські студенти технічного коледжу створили інтелектуальний пристрій для компостування. Він схожий на кухонний комбайн, який подрібнює..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Нігерійські студенти технічного коледжу створили інтелектуальний пристрій для компостування. Він схожий на кухонний комбайн, який подрібнює і перемішує органічні відходи.

[Девід Ученду, член команди-переможця]:

«Цей прилад переробляє харчові відходи, траву, зіпсований батат та інші продукти. Усе, що могло би пропасти, перетворюється на добриво».

Команда розробників перемогла на конкурсі Kids Innovation Challenge.

[Девід Ученду, член команди-переможця]:

«Наш прилад — це інтелектуальна система компостування. Його створено за допомогою електронного конструктора».

Цей щорічний конкурс проводить благодійний освітній фонд, який навчає школярів та студентів програмувати й розробляти робототехніку. Мета проєкту — дати поштовх розвиткові технологічного сектору Нігерії.

[Абімбола Оєніке, співзасновник освітнього фонду]:

«Маємо багато талантів у галузі техніки, які можуть послужити Африці. Наше завдання — знайти їх, навчити дітей і допомогти економіці».

Цього року на конкурсі показали безліч розробок, серед яких інтелектуальна система нагляду за маленькими дітьми та онлайн-платформа, яка допомагає фермерам доставляти свою продукцію покупцям.

Команда-переможець отримала приз розміром 200 тисяч найр — це приблизно 270 доларів, а також ноутбук.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нігерійські студенти розробили інтелектуальну систему компостуванняCES-2024: інтелектуальні фени, телевізори та маски для обличчяМишку замінили жести: нову технологію показали на Світовому конгресі мобільних технологійПриватний місячний модуль «Одіссей» лежить на боці, але працюєЯк за 200 років розвинулася наука про динозаврівНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїПонад 100 нових видів морських істот виявили в океані біля берегів ЧиліБерезень 2024 став найспекотнішим в історіїУ Дубаї корали вирощують по-новомуНоутбук із подвійним екраном та майбутнє прозорих дисплеїв — новинки CES-2024

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: