21.04.2024
Телеканал NTD

Напрочуд повний скелет динозавра показали в Данії

Напрочуд повний скелет динозавра показали в Данії

13-метровий скелет довгошийого камаразавра показали в музеї данського сафарі-парку «Кнутенборг». Директор парку каже, що рослиноїдний гігант..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

13-метровий скелет довгошийого камаразавра показали в музеї данського сафарі-парку «Кнутенборг».

Директор парку каже, що рослиноїдний гігант жив 150 мільйонів років тому на території сучасного штату Вайомінг, що в США.

Останки знайшли у 2017 році. Вони унікальні тим, що майже повністю збереглися. Перед смертю динозавр згорнувся клубком біля місця, де нині розташоване тваринницьке ранчо.

Його викопали, відреставрували та перевезли до Данії.

[Крістофер Кнут, директор парку «Кнутенборг»]:

«Цей динозавр жив близько 150 мільйонів років тому на території сучасного Вайомінгу. Там його і знайшли. Унікальність останків у тому, що вони були зчленовані. Тобто знайшли цілий скелет. Динозавра виявили в такому ж положенні, у якому він помер 150 мільйонів років тому».

За даними лондонського Музею природознавства, камаразаври були травоїдними динозаврами, що ходили на чотирьох ногах. Вони жили 150-140 мільйонів років тому на території нинішніх США. У довжину могли сягати двадцяти трьох метрів.

[Крістофер Кнут, директор парку «Кнутенборг»]:

«97% його кісток не пошкоджені. Це абсолютно унікально».

Скелет виставили разом з іншими скам’янілостями в музеї, що відкрився 2022 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Напрочуд повний скелет динозавра показали в ДаніїВідомий французький музикант став першим пасажиром словацького аерокараВ Аргентині розробили замінники дерев для жвавих міських зонГреко-іллірійський шолом віком 2500 років знайшли в ХорватіїШотландія: нова технологія для очищення водиВелетенські 3D-принтери можуть змінити майбутнє будівництваЧи допоможе синтетична шкіра знайти шляхи лікування екземиНовий вид прудких динозаврів відкрили в АргентиніБіонічну «м’яку» стопу розробили в ІталіїІмператорські пінгвіни під загрозою: льоду дедалі менше

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: