25.11.2024
Телеканал NTD

На виставці в Токіо показали, яким може стати життя у 2050 році

На виставці в Токіо показали, яким може стати життя у 2050 році

Яким буде життя у 2050 році? Бачення цього показують на технологічній виставці в Токіо. Приміром, одна..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Яким буде життя у 2050 році? Бачення цього показують на технологічній виставці в Токіо. Приміром, одна компанія вважає, що трансформери стануть буденністю.

[Кендзі Ісіда, директор компанії ― розробника трансформерів]:

«За малих літ ми часто дивилися аніме з роботами-трансформерами. Ми думали, що вони будуть реальністю, але цього не сталося. Тому ми вирішили створити їх самі».

У цього трансформера рухається лише верхня частина. До наступного року компанія хоче створити електромобіль-трансформер завбільшки з малолітражку.

[Кендзі Ісіда, директор компанії ― розробника трансформерів]:

«Маємо надію, що в колись його можна буде використовувати в надзвичайних ситуаціях. Приміром, якщо станеться пожежа, він зможе дістатися туди й допомогти людям. А в разі стихійного лиха він зможе доїхати до потрібного місця дорогою, а там уже трансформується в гуманоїда й допоможе».

Аеротаксі теж можуть стати звичним явищем.

[Юкі Хоріє, працівник компанії ― розробника аеротаксі]:

«Аеротаксі працюватиме на електродвигунах, що живитимуться від акумуляторів. Завдяки цій технології літальні апарати стали набагато тихішими».

Літальні таксі розробляють у багатьох країнах. Але запустити цей сервіс поки що важко.

Інша річ дрони. Вони давно доставляють товари та допомагають у надзвичайних ситуаціях.

[Есіхіро Хірата, директор та інженер компанії ― розробника дронів]:

«Думаю, до 2050 року дрони літатимуть у багатьох місцях. Вони вже літають, але є різні перешкоди, такі як неможливість літати в містах. Це небезпечно, бо заряду батареї вистачає ненадовго. Але маю надію, що за 26 років ці проблеми вдасться вирішити».

На виставці також показали транспортний засіб у вигляді черепахи.

Захід проходить у Національному музеї провідної науки й технологій.
Коротке посилання на цю сторінку:

На виставці в Токіо показали, яким може стати життя у 2050 роціНауковці підтвердили, що виявили новий вид давніх іхтіозаврівВ Австралії чагарники допоможуть отримувати електроенергіюНова лінійка iPad від Apple: чип M4 та екран OLEDЛичинок коралів заманюють до рифів за допомогою звуківДрони розкидають насіння над Косовом, щоб відновити лісиУ Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілівЗастосунок, що попереджає про землетруси на Тайвані, завантажили сотні тисяч разівУ Нідерландах тестуватимуть вакуумний поїзд HyperloopБерезень 2024 став найспекотнішим в історії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: