28.11.2024
Телеканал NTD

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчя

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчя

Робот-гуманоїд для польотів у космос Бангалор, Індія Робот-гуманоїд, що має жіноче обличчя й довге волосся. Такий..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Робот-гуманоїд для польотів у космос
Бангалор, Індія

Робот-гуманоїд, що має жіноче обличчя й довге волосся. Такий на вигляд майбутній пасажир індійського космічного корабля «Гаганьян», що здійснить перший безпілотний політ наприкінці цього року. Робота-жінку показало індійське космічне агентство.

[Гарі Кумар, учений]:
«Основна мета — імітувати діяльність екіпажу. <> Робот може виконувати операції на панелі приладів і в разі надзвичайної ситуації здійснювати деякі дії, такі як заміна балона з вуглекислим газом».

Робот-жінка дістала ім’я Віоммітра. «Віом» перекладається як «космос», а «мітра» означає «друг». Водночас Віоммітра — гуманоїд лише наполовину. Вона без ніг.

[Кайласавадівоо Сіван, голова індійського національного космічного агентства]:
«Вона моделюватиме поведінку людини, щоб ми подивилися, як працюють системи в тому середовищі».

Проект «Гаганьян» триває з 2006 року. Безпілотні запуски заплановано на грудень цього року й липень наступного. А перший пілотований запуск Індія хоче здійснити наприкінці 2021-го.

Індійське космічне агентство вже обрало чотирьох астронавтів, які полетять на «Гаганьяні».
Коротке посилання на цю сторінку:

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчяНовий тривожний рекорд: температура океану в лютому досягла абсолютного максимумуНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїЕкіпаж МКС поділився враженнями від перебування на орбіті ЗемліСкелет віком 6800 років знайшли в БаваріїВ Австралії створили глину, яка допомагає зупинити цвітіння водиНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спатиЛичинок коралів заманюють до рифів за допомогою звуківЗа поведінкою тварин під час сонячного затемнення спостерігатимуть науковці США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: