18.04.2024
Телеканал NTD

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчя

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчя

Робот-гуманоїд для польотів у космос Бангалор, Індія Робот-гуманоїд, що має жіноче обличчя й довге волосся. Такий..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Робот-гуманоїд для польотів у космос
Бангалор, Індія

Робот-гуманоїд, що має жіноче обличчя й довге волосся. Такий на вигляд майбутній пасажир індійського космічного корабля «Гаганьян», що здійснить перший безпілотний політ наприкінці цього року. Робота-жінку показало індійське космічне агентство.

[Гарі Кумар, учений]:
«Основна мета — імітувати діяльність екіпажу. <> Робот може виконувати операції на панелі приладів і в разі надзвичайної ситуації здійснювати деякі дії, такі як заміна балона з вуглекислим газом».

Робот-жінка дістала ім’я Віоммітра. «Віом» перекладається як «космос», а «мітра» означає «друг». Водночас Віоммітра — гуманоїд лише наполовину. Вона без ніг.

[Кайласавадівоо Сіван, голова індійського національного космічного агентства]:
«Вона моделюватиме поведінку людини, щоб ми подивилися, як працюють системи в тому середовищі».

Проект «Гаганьян» триває з 2006 року. Безпілотні запуски заплановано на грудень цього року й липень наступного. А перший пілотований запуск Індія хоче здійснити наприкінці 2021-го.

Індійське космічне агентство вже обрало чотирьох астронавтів, які полетять на «Гаганьяні».
Коротке посилання на цю сторінку:

Індія відправить у космос робота-гуманоїда, що має жіноче обличчяАстрономи знайшли найяскравіший об’єкт у Всесвіті з чорною дірою в центріПонад 100 нових видів морських істот виявили в океані біля берегів ЧиліВ Австралії створили глину, яка допомагає зупинити цвітіння водиЯк «суперличинки» допоможе розв’язати проблему перероблення пластикуУ пластику знайшли набагато більше хімікатів, ніж виявили ранішеБерезень 2024 став найспекотнішим в історіїМишку замінили жести: нову технологію показали на Світовому конгресі мобільних технологійУ Нідерландах тестуватимуть вакуумний поїзд HyperloopУ Дубаї корали вирощують по-новому

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: