16.07.2022
Телеканал NTD

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Новинка від Segway Лас-Вегас, США Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Новинка від Segway
Лас-Вегас, США

Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це «крісло на колесах».

Першими S-Pod змогли побачити й випробувати відвідувачі виставки споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Його використовуватимуть у закритих приміщеннях, таких як аеропорти, тематичні парки, торгові центри чи території великих корпорацій. Так компанія Segway бачить розумні міста майбутнього».

Керувати цими машинами можна за допомогою пульта та вбудованого екрана. Важить він 330 кілограмів. Може розганятися до 38 кілометрів за годину.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Ми також хотіли створити альтернативу для людей, які не дуже люблять самокати. Це можливість їздити на невеликі відстані в надзвичайно комфортних умовах».

Компанія планує випустити повністю електричний S-Pod на комерційний ринок уже цього року, а на споживчий — наступного.

Найближчим часом Segway допрацьовуватиме пристрій. У ньому з’являться деякі елементи, що поліпшать безпеку, а також обмежать швидкість відповідно до законодавства різних країн. Їздити такі машини зможуть велосипедними доріжками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Компанія Segway показала на CES крісло-машинуІндія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбітиУ США збудували безпілотний тракторЯк перетворити відходи на щось корисне на 3D-принтері?Гіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у КаліфорніїГуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцієюНовий гель допоможе відновитися після серцевого нападуЦілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі СаккариДві чилійки випадково знайшли рідкісні останки давньої морської рептиліїБілих ведмедів з іншою генетикою знайшли у віддаленому регіоні Гренландії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: