01.10.2021
Телеканал NTD

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Новинка від Segway Лас-Вегас, США Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Новинка від Segway
Лас-Вегас, США

Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це «крісло на колесах».

Першими S-Pod змогли побачити й випробувати відвідувачі виставки споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Його використовуватимуть у закритих приміщеннях, таких як аеропорти, тематичні парки, торгові центри чи території великих корпорацій. Так компанія Segway бачить розумні міста майбутнього».

Керувати цими машинами можна за допомогою пульта та вбудованого екрана. Важить він 330 кілограмів. Може розганятися до 38 кілометрів за годину.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Ми також хотіли створити альтернативу для людей, які не дуже люблять самокати. Це можливість їздити на невеликі відстані в надзвичайно комфортних умовах».

Компанія планує випустити повністю електричний S-Pod на комерційний ринок уже цього року, а на споживчий — наступного.

Найближчим часом Segway допрацьовуватиме пристрій. У ньому з’являться деякі елементи, що поліпшать безпеку, а також обмежать швидкість відповідно до законодавства різних країн. Їздити такі машини зможуть велосипедними доріжками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Компанія Segway показала на CES крісло-машинуДослідження: вакцина AstraZeneca ефективна й для ревакцинаціїЧи може штучний інтелект створити ідеальну скрипку?Планетохід «Наполегливість» почав шукати сліди життя на Марсі3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніНовий застосунок розшифровує почуття котівУ Монако проходить регата на екологічних човнахУ Нідерландах відкрили найдовшу велодоріжку із сонячних панелейУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксі