25.05.2024
Телеканал NTD

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Новинка від Segway Лас-Вегас, США Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Новинка від Segway
Лас-Вегас, США

Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це «крісло на колесах».

Першими S-Pod змогли побачити й випробувати відвідувачі виставки споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Його використовуватимуть у закритих приміщеннях, таких як аеропорти, тематичні парки, торгові центри чи території великих корпорацій. Так компанія Segway бачить розумні міста майбутнього».

Керувати цими машинами можна за допомогою пульта та вбудованого екрана. Важить він 330 кілограмів. Може розганятися до 38 кілометрів за годину.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Ми також хотіли створити альтернативу для людей, які не дуже люблять самокати. Це можливість їздити на невеликі відстані в надзвичайно комфортних умовах».

Компанія планує випустити повністю електричний S-Pod на комерційний ринок уже цього року, а на споживчий — наступного.

Найближчим часом Segway допрацьовуватиме пристрій. У ньому з’являться деякі елементи, що поліпшать безпеку, а також обмежать швидкість відповідно до законодавства різних країн. Їздити такі машини зможуть велосипедними доріжками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Компанія Segway показала на CES крісло-машинуНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressВ ОАЕ знайшли золоті монети віком 2000 роківВ Аргентині розробили замінники дерев для жвавих міських зонЕкспрес-тести із жуйок планують виробляти в ШотландіїНовий вид прудких динозаврів відкрили в АргентиніРобот-кур’єр почав доставляти їжу в ТокіоУ Дубаї корали вирощують по-новомуМорозильні камери з відходів роблять у кенійському місті МомбасаЗа поведінкою тварин під час сонячного затемнення спостерігатимуть науковці США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: