16.03.2021
Телеканал NTD

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Компанія Segway показала на CES крісло-машину

Новинка від Segway Лас-Вегас, США Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Новинка від Segway
Лас-Вегас, США

Компанія Segway продемонструвала свій концепт для комфортабельного пересування містами майбутнього. Це «крісло на колесах».

Першими S-Pod змогли побачити й випробувати відвідувачі виставки споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Його використовуватимуть у закритих приміщеннях, таких як аеропорти, тематичні парки, торгові центри чи території великих корпорацій. Так компанія Segway бачить розумні міста майбутнього».

Керувати цими машинами можна за допомогою пульта та вбудованого екрана. Важить він 330 кілограмів. Може розганятися до 38 кілометрів за годину.

[Джулі Тан, представниця Segway]:
«Ми також хотіли створити альтернативу для людей, які не дуже люблять самокати. Це можливість їздити на невеликі відстані в надзвичайно комфортних умовах».

Компанія планує випустити повністю електричний S-Pod на комерційний ринок уже цього року, а на споживчий — наступного.

Найближчим часом Segway допрацьовуватиме пристрій. У ньому з’являться деякі елементи, що поліпшать безпеку, а також обмежать швидкість відповідно до законодавства різних країн. Їздити такі машини зможуть велосипедними доріжками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Компанія Segway показала на CES крісло-машинуУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тваринАнглійське місто почнуть опалювати за допомогою водню3D-друковані будинки допоможуть подолати проблему нестачі житла в НідерландахУ Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуНімецькі науковці зафільмували, що відбувається в бджолиних вуликахУ Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують вірусиНауковці на крок наблизилися до розгадки антикітерського механізмуБудинки на 3D-принтері: нова індустрія в США