25.01.2021
Телеканал NTD

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

Старшокласник відкрив планету США Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету...

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Старшокласник відкрив планету
США

Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету. Це сталося торік улітку, а зараз космічне агентство підтвердило відкриття.

Школяру доручили вивчити дані про систему з двох зірок. Їх отримали за допомогою космічного телескопа TESS. Вольф помітив тінь на їхній орбіті. Спочатку подумав, що це затемнення. Однак потім з’ясувалося, що в системі є планета.

Вона майже всемеро більша за Землю. Її можна порівняти зі Сатурном чи Нептуном. Планета робить оберт навколо двох зірок за 94 дні. Ця система перебуває в маленькому сузір’ї Живописця. Його можна побачити на південній півкулі неба.

17-річний американець порівняв планету з Татуїном із «Зоряних воєн». Там теж наприкінці дня має бути видно на обрії дві зірки.

Учені НАСА зазначили, що виявити планету, що обертається навколо двох зірок, важче, ніж у системі з однією зіркою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планетуСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоніМистецтво й технології: як у Флоренції роблять 3D-копію статуї ДавидаНімецькі науковці зафільмували, що відбувається в бджолиних вуликахНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тваринСистему попередження про китів розробили в ІрландіїПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейВ Африці «сонячні» морозильні камери допоможуть зберігати рибу й вакциниЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибокНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутників