06.12.2021
Телеканал NTD

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

Старшокласник відкрив планету США Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету...

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Старшокласник відкрив планету
США

Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету. Це сталося торік улітку, а зараз космічне агентство підтвердило відкриття.

Школяру доручили вивчити дані про систему з двох зірок. Їх отримали за допомогою космічного телескопа TESS. Вольф помітив тінь на їхній орбіті. Спочатку подумав, що це затемнення. Однак потім з’ясувалося, що в системі є планета.

Вона майже всемеро більша за Землю. Її можна порівняти зі Сатурном чи Нептуном. Планета робить оберт навколо двох зірок за 94 дні. Ця система перебуває в маленькому сузір’ї Живописця. Його можна побачити на південній півкулі неба.

17-річний американець порівняв планету з Татуїном із «Зоряних воєн». Там теж наприкінці дня має бути видно на обрії дві зірки.

Учені НАСА зазначили, що виявити планету, що обертається навколо двох зірок, важче, ніж у системі з однією зіркою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планетуФранцузькі науковці намагаються зрозуміти, чому COVID-19 супроводжується втратою нюхуПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюКенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собакиТихіше, ніж на Різдво: локдауни у 2020-му вдвічі знизили шумове забрудненняРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на ЛесбосіПерша за 400 років: переселені бобри побудували греблю в СомерсетіУ Помпеях знайшли давній вуличний ресторан із фрескамиНове дослідження: бабки відновлюють баланс, роблячи сальто назадУ Німеччині розробили екологічну пошукову систему