28.10.2024
Телеканал NTD

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету

Старшокласник відкрив планету США Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету...

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Старшокласник відкрив планету
США

Американський старшокласник Вольф Цукер третього ж дня стажування в НАСА відкрив планету. Це сталося торік улітку, а зараз космічне агентство підтвердило відкриття.

Школяру доручили вивчити дані про систему з двох зірок. Їх отримали за допомогою космічного телескопа TESS. Вольф помітив тінь на їхній орбіті. Спочатку подумав, що це затемнення. Однак потім з’ясувалося, що в системі є планета.

Вона майже всемеро більша за Землю. Її можна порівняти зі Сатурном чи Нептуном. Планета робить оберт навколо двох зірок за 94 дні. Ця система перебуває в маленькому сузір’ї Живописця. Його можна побачити на південній півкулі неба.

17-річний американець порівняв планету з Татуїном із «Зоряних воєн». Там теж наприкінці дня має бути видно на обрії дві зірки.

Учені НАСА зазначили, що виявити планету, що обертається навколо двох зірок, важче, ніж у системі з однією зіркою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США старшокласник третього ж дня стажування в НАСА відкрив планетуНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressВелетенські 3D-принтери можуть змінити майбутнє будівництваВідомий французький музикант став першим пасажиром словацького аерокараЄКА відібрало студентів, які полетять у космосНові знімки телескопа «Евклід» дивовижно чітко показали далекий космосУ США розробляють плавучий вітрогенератор потужністю 20 мегаватівРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спатиНа виставці в Токіо показали, яким може стати життя у 2050 роціЕкіпаж МКС поділився враженнями від перебування на орбіті Землі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: