17.08.2021
Телеканал NTD

Студенти придумали водний дрон, який допоможе впоратися із забрудненням

Студенти придумали водний дрон, який допоможе впоратися із забрудненням

Водний дрон Ентре-Ріос, Аргентина Цей унікальний водний дрон змайстрували аргентинські студенти. Він збирає важливу інформацію про..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Водний дрон
Ентре-Ріос, Аргентина

Цей унікальний водний дрон змайстрували аргентинські студенти. Він збирає важливу інформацію про стан водойм. Вона потрібна, щоб розробляти програми очищення.

Пристрій назвали Canon. Його дизайн простий. Але роль, яку він зможе відігравати, складно переоцінити.

[Пабло Селіман, викладач]:
«Цей проект зародився завдяки турботі цих хлопців, а також через проблеми в цій затоці. Коли виходиш з води, усе тіло вкрите брудом».

Енергію дрон отримує завдяки сонячним панелям.

[Томас Кочендорфер, студент]:
«Система батарей живить програмне забезпечення, а також датчики й GPS. Мотор теж використовує батареї».

Canon збирає дані про солоність води, температуру, а також глибину. Без його допомоги це зазвичай забирає багато часу, адже треба відправити інформацію в лабораторію і проаналізувати. А поки це зроблять, показники води вже можуть змінитися.

[Агустін Майокко, студент]:
«Ми створювали програми, дизайн та інженерну частину методом проб і помилок. Це унікальний пристрій, який ми сконструювали самі. Ми не могли просто знайти інформацію в інтернеті й узяти готові дані».

Дрон зроблено з перероблених матеріалів. Ним уже зацікавилися в наукових колах, а його розробників запросили взяти участь у міжнародній науковій виставці в Мексиці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Студенти придумали водний дрон, який допоможе впоратися із забрудненнямМарсохід «Наполегливість» уперше добув кисень з атмосфери МарсаДослідники-аматори допомогли НАСА позначити на мапі космосу коричневих карликівУ Луксорі знайшли Загублене місто віком 3400 роківВ Африці «сонячні» морозильні камери допоможуть зберігати рибу й вакциниУ Великій Британії з’явиться перший пасажирський катер з електродвигуномЯк турецьке озеро допоможе вивчати МарсНауковці на крок наблизилися до розгадки антикітерського механізмуНова канатна дорога полегшить перевезення людей в МехікоБудинки на 3D-принтері: нова індустрія в США