Жителі Гонконгу також були серед перших, хто увійшов у 2023-й. Мультимедійне світлове шоу пройшло над гаванню Вікторія. У місті це було найбільше святкування з 2019 року.
Тайвань відкрив 2023-й ефектним феєрверком зі знаменитого хмарочоса Тайбей 101. У п’ятихвилинному шоу використовували лазери та феєрверки.
Масові святкування відбулись і в материковому Китаї, оскільки там послабили коронавірусні обмеження. Опівночі десятки тисяч людей відпустили повітряні кулі в небо в Ухані, звідки почав поширюватися SARS-CoV-2.
Бангкок зустрів Новий рік над Храмом світанку. Захід, який організувало Управління туризму Таїланду, супроводжувався п’ятихвилинним шоу феєрверків. Цього року країна сподівається повернути собі ту кількість мандрівників, яка була до пандемії.
У Дубаю цього року нічне небо осяяло традиційне піротехнічне шоу з найвищого хмарочоса світу. Потім масштабний феєрверк запустили в сусідньому еміраті Рас-ель-Хайма.
Це Париж. Тут салют традиційно над Тріумфальною аркою. На Єлисейських полях зібралися тисячі глядачів.
[жителька Парижа]:
«Бажаю миру, — миру для всіх. І доступніших цін на товари. Жити нині дорого та боляче, особливо дорого на заправках».
У Берліні традиційний феєрверк над Бранденбурзькою брамою скасували. Але це не зупинило місцевих жителів, й опівночі салюти було видно з усіх боків.
У Лондоні вперше після тривалої реставрації Нового року над Темзою бив Біг-Бен. Святкування супроводжувалося салютом.
У Бразилії на пляжі Копакабана теж розважали масштабним піротехнічним шоу.
Нарешті, у Нью-Йорку опівночі знаменитим флагштоком спустилася Новорічна куля. 2023 зустріли традиційними поцілунками на Таймс-сквер.
Коротке посилання на цю сторінку: