25.10.2024
Телеканал NTD

У Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілів

У Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілів

Нове застосування вуличних шаф для обладнання знайшла британська телекомунікаційна компанія. Їх перетворять на станції заряджання електромобілів...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Нове застосування вуличних шаф для обладнання знайшла британська телекомунікаційна компанія. Їх перетворять на станції заряджання електромобілів.

[Джесс Кайт, працівниця компанії]:

«Ми переходимо на оптоволокно, і шафи нам більше не потрібні. Змінити їхнє призначення — це гарна можливість дістати користь».

Кілька нових станцій вже почали тестувати в Гаддінгтоні в Шотландії. До кінця травня місцеві жителі можуть заряджати електромобілі безплатно.

[Крейг Вайт, житель Гаддінгтона]:

«Електромобіль — це джерело занепокоєння для водія, бо думаєш про запас ходу й не знаєш, чи вистачить заряду на дорогу назад. Тож що більше зарядних станцій, то краще».

Вуличні шафи в першу чергу переобладнають там, де бракує інфраструктури для заряджання електричних авто.

[Фіона Гіслоп, міністр транспорту Шотландії]:

«Зарядні станції для електромобілів можна знайти в центрі міст. Тому в передмісті вони потрібніші. Людям не доведеться кудись їхати, щоби зарядити автомобіль».

Невдовзі у Великій Британії переобладнають ще 600 вуличних шаф. Інформацію про доступність, ціни та швидкість заряджання можна дістати в спеціальному застосунку. Він також дає змогу керувати процесом заряджання.

Переш ніж розпочати проєкт, телекомунікаційна компанія провела опитування й з’ясувала, що 38 % британських водіїв уже купили б електромобіль, якби не проблеми із заряджанням.

Нині у Великій Британії працює майже 54 000 електрозаправних станцій. Уряд планує до 2030 року збільшити цю кількість до 300 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілівВосьминоги допомогли у створенні потужних присосківЄКА відібрало студентів, які полетять у космосЯрмарок роботів проходить у данському місті ОденсеМорозильні камери з відходів роблять у кенійському місті МомбасаЧи можна забезпечити Землю дешевою сонячною енергією з космосуНауковці підтвердили, що виявили новий вид давніх іхтіозаврівПриватний місячний модуль «Одіссей» лежить на боці, але працюєНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїУ Німеччині розробили мікроботів, які в майбутньому допоможуть лікувати рак

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: