25.05.2024
Телеканал NTD

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціон

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціон

Вісім унікальних годинників легенди «Формули-1» Міхаеля Шумахера виставлять на торги. Серед них два іменні годинники. [Ремі..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Вісім унікальних годинників легенди «Формули-1» Міхаеля Шумахера виставлять на торги. Серед них два іменні годинники.

[Ремі Гільємен, працівник аукціонного будинку]:

«Наручний годинник Audemars Piguet створили спеціально для Міхаеля Шумахера. Такого більше не робили. Нема двох однакових моделей. Те ж саме й з Vagabondage. Його теж зробили на честь Шумахера. Він не був призначений для серійного виробництва».

Один годинник подарували Шумахеру, коли він вшосте став чемпіоном світу. Інший створили на честь його сьомої перемоги на турнірі. Замовив годинник спортивний директор команди «Феррарі» Жан Тодт.

Найдорожчим лотом стане іменний годинник Vagabondage.

[Ремі Гільємен, працівник аукціонного будинку]:

«Його вартість оцінюють у 1–2 мільйони доларів за стартової ціни в один мільйон. Важко передбачити, скільки коштуватиме вся колекція».

Аукціоністи мають намір отримати за колекцію приблизно чотири мільйони доларів. Нею вже зацікавилися покупці зі США, Азії, Європи та Близького Сходу.

Аукціон відбудеться 13 травня у Женеві. А поки що годинники виставлено на огляд в Нью-Йорку. До цього їх показували в Лос-Анджелесі, Гонконгу та Дубаї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціонКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуПінболом захоплюється дедалі більше молодіНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристівСтаре місто Баку приваблює туристів стародавніми палацами, мечетями та караван-сараями15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у ПарижіФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступним

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: