28.10.2024
Телеканал NTD

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціон

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціон

Вісім унікальних годинників легенди «Формули-1» Міхаеля Шумахера виставлять на торги. Серед них два іменні годинники. [Ремі..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Вісім унікальних годинників легенди «Формули-1» Міхаеля Шумахера виставлять на торги. Серед них два іменні годинники.

[Ремі Гільємен, працівник аукціонного будинку]:

«Наручний годинник Audemars Piguet створили спеціально для Міхаеля Шумахера. Такого більше не робили. Нема двох однакових моделей. Те ж саме й з Vagabondage. Його теж зробили на честь Шумахера. Він не був призначений для серійного виробництва».

Один годинник подарували Шумахеру, коли він вшосте став чемпіоном світу. Інший створили на честь його сьомої перемоги на турнірі. Замовив годинник спортивний директор команди «Феррарі» Жан Тодт.

Найдорожчим лотом стане іменний годинник Vagabondage.

[Ремі Гільємен, працівник аукціонного будинку]:

«Його вартість оцінюють у 1–2 мільйони доларів за стартової ціни в один мільйон. Важко передбачити, скільки коштуватиме вся колекція».

Аукціоністи мають намір отримати за колекцію приблизно чотири мільйони доларів. Нею вже зацікавилися покупці зі США, Азії, Європи та Близького Сходу.

Аукціон відбудеться 13 травня у Женеві. А поки що годинники виставлено на огляд в Нью-Йорку. До цього їх показували в Лос-Анджелесі, Гонконгу та Дубаї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціонФестиваль повітряних зміїв у Вейфані: панди, дракони та кальмариКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюПрогулянка найромантичнішим садом світуТвори мистецтва з обрізків робить єгипетський теслярУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціонДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізаціїВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: