28.10.2024
Телеканал NTD

Виробники іграшок об’єднують фізичний і віртуальний світи

Виробники іграшок об’єднують фізичний і віртуальний світи

Ігри в цифровій реальності Лондон, Велика Британія Це реальна іграшкова катапульта. Однак її ціль існує тільки..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Ігри в цифровій реальності
Лондон, Велика Британія

Це реальна іграшкова катапульта. Однак її ціль існує тільки в цифровому світі. Дедалі більше британських виробників, створюючи свої іграшки, об’єднують фізичний і віртуальний простір.

Ця компанія придумала не тільки катапульту, а ще й космічний корабель, який у віртуальному світі долає перешкоди.

[Жером Дюро, представник компанії-виробника]:
«Ігри з мережевими функціями, тобто ті, які об’єднують фізичну й цифрову гру, сьогодні перебувають на піку популярності».

На виставці в Лондоні показали й інші «розумні» новинки світу іграшок.

Цей паровозик на вигляд цілком традиційний і їздить за допомогою моторчика звичайним маршрутом. Але ним можна керувати за допомогою спеціальних воріт і тунелів. Діти можуть їх переміщати й таким чином упливати на локомотив. Він може видати звук, поїхати назад чи зупинитися залежно від вибору деталі.

[Деніел Моріцсон, представник компанії-виробника]:
«Не думаю, що ми змінюємо традиції. Ми просто розвиваємо їх, робимо їх іншими».

Компанія Lego показала на виставці додаток доповненої реальності. Він дає дітям змогу завантажувати у віртуальний світ свої творіння, а потім з ними гратися.

З одного боку, такі іграшки розширюють можливості гри, а з іншого, дедалі більше занурюють дітей у цифровий простір. Водночас уже доведено, що залежність від відеоігор може бути настільки ж сильною, як і наркотична.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виробники іграшок об’єднують фізичний і віртуальний світиУ зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренятФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотекуВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіФестиваль у Стамбулі: мільйони тюльпанів прикрасили містоЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїНазвані мами-видри допоможуть осиротілим дитинчатамЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батькові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: