18.07.2022
Телеканал NTD

Відходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надої

Відходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надої

На цій ділянці площею 100 гектарів в Австралії працює вже третє покоління фермерів. І хоча технології..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

На цій ділянці площею 100 гектарів в Австралії працює вже третє покоління фермерів. І хоча технології постійно вдосконалюються, ці виробники вигадали доступний і недорогий спосіб збільшити виробництво, не вдаючись до інновацій.

Худобу годують рідиною, що залишається в казані після перегнання рому. Тут її називають «дандер». Вона безалкогольна, і корови її люблять.

[Рей Дивір, фермер]:
«Дандер безперечно змушує корів повертатися додому. Вони хочуть назад, щоб його попити».

І такий продукт значно збільшив виробництво молока.

[Рей Дивір, фермер]:
«З кожних чотирьох літрів виходить літр молока. Водночас він дешевший, ніж зерно, інші відходи чи корми, які дають коровам».

Відходи фермер бере неподалік на заводі, який виготовляє спиртні напої, зокрема ром.

[Мет Гобсон, співвласник винокурні]:
«Ми замкнули цикл, і це неймовірно. Чудово розуміти, що наші відходи використовують повторно».

А продукцію лікеро-горілчаний завод закуповує в місцевих постачальників. Наприклад, у Гордона, який вирощує ананаси. Його родина фермерує ось уже 84 роки. Їхня ділянка — одна з найбільших у регіоні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надоїТибетці в Індії протестують проти китайського правління на їхній батьківщиніЯк скакові коні можуть змінити професіюЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамАфриканська компанія робить пальне із шинЗаспокоїтися та зарядитися енергією: Всесвітній день Фалунь Дафа в КиєвіШанхай запроваджує найбільший локдаун за весь час поширення COVIDЯк рятують крапчастих куниць, які залишилися лише на одному островіШкола на візку: як волонтери вчать дітей на ФіліппінахКенієць придумав, як зробити органічні добрива ще ефективнішими

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: