18.07.2022
Телеканал NTD

Південнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасували

Південнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасували

У Південній Кореї вже не треба носити маску. Влада скасовує останні обмеження, бо випадків захворювання дедалі..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

У Південній Кореї вже не треба носити маску. Влада скасовує останні обмеження, бо випадків захворювання дедалі менше.

Утім, не всі поспішають відмовитися від цього захисного засобу. Дехто каже, що поки знімати його в громадських місцях не буде.

[житель Сеула]:
«Дуже сумую за днями, що були до пандемії, коли ми жили без масок. Але я і далі її носитиму, щоб не заразитися».

[житель Сеула]:
«Я намагався не надягати маску, коли виходив із дому, але 70–80 % людей у центрі міста досі їх носять. Тримати дистанцію два метри важко, і мені треба знову одягати маску в закритих приміщеннях. Тож, гадаю, повністю відмовлятися від маски ще зарано».

А комусь без маски, навпаки, подобається.

[жителька Сеула]:
«Я вже давно бігаю в цьому парку, але зараз я вперше гуляю без маски. Так приємно. І погода також дуже добра».

Масове тестування в країні проводять уже давно. 1 травня виявили більше ніж 20 тисяч нових випадків захворювання. Тоді, як на піку чергової хвилі в березні добова кількість перевищувала 620 тисяч випадків.

Слід зазначити, що зараз у світі поширюється заразніший штам омікрон. Він передається значно швидше, ніж попередні варіанти коронавірусу. Водночас він значно рідше спричиняє важкі випадки захворювання. Багато хто переносить хворобу безсимптомно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасувалиЮна футболістка в Пакистані надихає однолітківЯк рятують крапчастих куниць, які залишилися лише на одному островіОфіси послаблюють вимоги до дрес-коду після пандеміїКолишня вчителька відкрила Музей відходів в АфриціНаплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 роківФермер на літаку: як скотарі економлять гроші й часЗупинити пустелю: як Йорданія відроджує втрачену землюНа ринку елітного житла в Лос-Анджелесі — рекордний попитЯк планшети допомагають гватемальським ткалям

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: