21.07.2022
Телеканал NTD

ВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більше

ВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більше

Пандемія COVID забрала набагато більше життів, ніж показує офіційна статистика. Такого висновку дійшла Всесвітня організація охорони..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Пандемія COVID забрала набагато більше життів, ніж показує офіційна статистика. Такого висновку дійшла Всесвітня організація охорони здоров’я у своєму новому звіті.

У документі йдеться, що померлих утричі більше, ніж показують дані. За офіційною статистикою загиблих коло 5,4 мільйона. Проте насправді за два роки пандемії було майже 15 мільйонів смертей, безпосередньо чи опосередковано пов’язаних із COVID.

Однією з причин такої невідповідності є невраховані смерті в країнах без належної звітності. За даними ВООЗ, навіть до пандемії коло шести з десяти смертей у світі було не зареєстровано.

У звіті йдеться про те, що майже половина смертей, які досі не враховувалися, сталися в Індії. Тобто внаслідок пандемії там могло померти 4,7 мільйона осіб. Водночас офіційна статистика показує 500 тисяч смертей.

Група міжнародних експертів ВООЗ працювала над звітом упродовж попередніх кількох місяців. Автори кажуть, що нова кількість також містить смерті, непрямо пов’язані з COVID-19. Приміром, тих, хто не міг дістати доступ до медичної допомоги з інших причин, коли системи були перевантажені.

ВООЗ називає дані «тверезливими». Вона також каже, що треба інвестувати у стійкіші системи охорони здоров’я, які зможуть надавати послуги під час кризи.
Коротке посилання на цю сторінку:

ВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більшеУ ДР Конго черниця побудувала гідроелектростанцію і сама її обслуговуєЄрусалим готується до повернення туристівМісто в Бангладеш пропонує нове життя мільйонам переселенцівЧому багаті північнокорейці відмовляються від квартир у пентхаусахБразилець побудував зі сміття плавучий будинокЗастосунок допомагає філіппінцям захиститися від зростання цін на пальнеАфриканська компанія робить пальне із шинВ Індії роздають будиночки для горобцівЯк рятують крапчастих куниць, які залишилися лише на одному острові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: