06.11.2022
Телеканал NTD

ЄС планує відмовитися від двох третин російського газу до кінця року

ЄС планує відмовитися від двох третин російського газу до кінця року

Єврокомісія готує план заміни до кінця цього року двох третіх обсягу поставок російського газу. Обіцяє надати..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Єврокомісія готує план заміни до кінця цього року двох третіх обсягу поставок російського газу. Обіцяє надати його вже у травні.

Голова комітету з енергетичної політики Європарламенту Кадрі Сімсон звернулася з трибуни до всіх основних постачальників газу. Вона закликала допомогти замінити російський газ альтернативами.

Також Єврокомісія планує замінити газ на відновлювані джерела енергії та почати економити, де це можливо.

[Кадрі Сімсон, голова комітету з енергетичної політики]:

«Ми зв’язалися з усіма основними постачальниками, намітили доступні обсяги й до кінця року третину зможемо замінити».

За словами Сімсон, ЄС також готується надати державам-членам шостий пакет санкцій щодо Росії. Його розглянуть найближчими днями.

[Кадрі Сімсон, голова комітету з енергетичної політики]:
«Уже після першого пакету санкцій ми націлилися на енергетичний сектор Росії. Ми дали зрозуміти, що вони не мають доступу до нового технологічного обладнання, тому вони не можуть модернізувати свій енергетичний сектор».

Верховний представник ЄС з питань закордонних справ Жозеп Боррель написав у твіттері, що нові санкції будуть спрямовані проти нафтової промисловості Москви, більшої кількості російських банків та тих, хто несе відповідальність за дезінформацію.

Водночас не всі країни блоку підтримують ембарго на російську нафту. На неї припадає 26 % усього імпорту цього енергоносія до ЄС.

Відколи почалося воєнне вторгнення Росії до України європейські країни заплатили Росії за газ та нафту понад 47 мільярдів євро.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС планує відмовитися від двох третин російського газу до кінця рокуАвстралійський перець — одна з найрідкісніших спецій у світіШколярі Лівії навчаються в кав’ярні, бо вдома немає світла й кондиціонераШкола плавання для біженців з’явилася в АвстраліїВідходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надоїУ Канаді розпочали вакцинацію проти віспи мавпВ Австралії кафе наймає людей з інвалідністю задля їхнього майбуньогоАртефакти із затонулих кораблів досліджують в АвстраліїПівденна Корея послаблює вимоги до невакцинованих

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: