18.06.2022
Телеканал NTD

Гондольєри очищають від сміття канали Венеції

Гондольєри очищають від сміття канали Венеції

Венеційські гондольєри ненадовго залишили туристів поза увагою і взялися за іншу роботу. Вони очищають канали від..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Венеційські гондольєри ненадовго залишили туристів поза увагою і взялися за іншу роботу. Вони очищають канали від сміття. Пірнають по нього на дно. Серед трофеїв — драбина, покришки від коліс, мобільні телефони, гілки дерев та багато інших предметів.

Дайвери почистили канал біля церкви Сан-Моїзе, а також дістали сміття з-під мостів Марія Каллас, Сторто та Сан-Крістофоро. Операція тривала шість годин.

Венеція розташована на материку та 118 островах Венеційської лагуни. Вони розділені півсотнею каналів та проток. Через них перекинуто понад 400 мостів.

До Венеції щороку приїжджає 20 мільйонів туристів. Тут проводять кінофестивалі, а також мистецькі та архітектурні виставки.

Водночас місто постійно потерпає від повеней, через що поступово руйнується. Венецію побудовано на палях з модрини, що росте в Альпах. Заведено вважати, що ця деревина у воді майже не гниє.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гондольєри очищають від сміття канали ВенеціїОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Світові лідери обговорили війну в УкраїніЧому багаті північнокорейці відмовляються від квартир у пентхаусахЕкологічна сталь: Швеція сподівається замінити вугілля на воденьВООЗ заявляє, що пандемії ще далеко до завершенняАвстралія закупить дрони, щоб літати над пінгвінамиВідходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надоїУрятувати бонго: в Африці рятують найрідкісніших у світі антилопЯк планшети допомагають гватемальським ткалям

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: