18.08.2022
Телеканал NTD

Золоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІ

Золоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІ

Ця золота карета — найдорожчий та найзнаменитіший екіпаж британських монархів. Наразі його готують до святкування платинового..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Ця золота карета — найдорожчий та найзнаменитіший екіпаж британських монархів. Наразі його готують до святкування платинового ювілею Єлизавети II — королева на троні вже 70 років.

У цій золотій кареті вона їхала на коронацію. Також старовинний екіпаж брав участь в урочистій церемонії, присвяченій 50-річчю правління Єлизавети II. 5 червня вона знову проїде Лондоном у золотій державній кареті.

Цю карету збудували 260 років тому на замовлення короля Георга ІІІ. Її використовували в церемоніях коронації всіх британських правителів. Також монарші персони їздили на ній на відкриття сесії парламенту.

Довжина карети — 7,3 метра, ширина — два з половиною метри, висота — три метри 65 сантиметрів. Вага — чотири тонни. Тягнути її може тільки упряжка з восьми коней. Відомо, що Єлизаветі II не подобається їздити в цій кареті, бо в ній незручно й дуже трясе.
Коротке посилання на цю сторінку:

Золоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІЯкі із себе перші марокканські анімаційні фільмиЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюЗнамените місто гончарів хоче потрапити до списку ЮНЕСКОАлбанська сім’я зберігає традицію виготовлення національних шапочокФітнес-табір для екофермерів з’явився в АфриціНігерійка малює картини кульковою ручкоюМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіУрятувати газові ліхтарі: активісти хочуть зберегти історію Лондона70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярним

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: