28.08.2021
Телеканал NTD

У ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населення

У ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населення

Євросоюз до жовтня одержить більш як мільярд доз вакцин проти SARS-CoV-2 від чотирьох виробників. Це дасть..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Євросоюз до жовтня одержить більш як мільярд доз вакцин проти SARS-CoV-2 від чотирьох виробників. Це дасть змогу до кінця липня прищепити 70 % дорослого населення ЄС.

Цього тижня до країн Європейського Союзу надійде понад 300 мільйонів доз вакцин, а в червні — більш як 400 мільйонів. Постачання ще 450 мільйонів доз препарату очікують до кінця року. На вакцини витратять півтора мільярда доларів.

[Урсула фон дер Ляєн, голова Єврокомісії]:
«Якщо ми й далі рухатимемося в такому ж темпі, то зможемо безпечно знову відкрити наші спільноти. Тому зараз нам треба домогтися того, щоб прогрес не зупинявся».

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що 1 червня в ЄС буде повністю готова система видачі цифрових сертифікатів про вакцинацію. Європейське агентство з лікарських засобів затвердило препарати BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson&Johnson. Громадяни ЄС можуть щепитися й китайською вакциною Sinopharm, яку схвалила ВООЗ.

[Урсула фон дер Ляєн, голова Єврокомісії]:
«Із середини червня, коли постанова набере чинності, країни ЄС зможуть під’єднатися до системи в режимі реального часу. Тепер перед ними стоїть головне й невідкладне завдання — зробити так, щоб до національних систем охорони здоров’я надходила інформація про стан здоров’я громадян. Це дасть змогу видавати сертифікати».

На повну силу система видачі зелених паспортів запрацює з 1 липня. У сертифікатах буде вказано, чи вакцинувався його пред’явник, а також чи вже перехворів на ковід та одужав. У документах ще буде записано дату вакцинування та останнього проходження ПЛР-тестування.

Лідери Євросоюзу сподіваються, що цифрові сертифікати допоможуть відновити туристичну індустрію, яка під час пандемії дуже постраждала через карантинні обмеження.
Коротке посилання на цю сторінку:

У ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населенняДикі сусіди: жителі елітного району просять позбавити їх від капібарТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномЄменські діти замість школи йдуть забивати курей і різати прутиІмовірність виникнення повені у Європі тепер на 20 % вищаВООЗ: сотні медпрацівників загинули за три роки внаслідок нападівТанці допомагають дітям забути про жахи виверження вулканаЗахистити «шкіряний» мед хоче АвстраліяВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»