28.07.2021
Телеканал NTD

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборах

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборах

Абу Шамс — дантист. Війна в Сирії змусила його покинути дім. Тепер він допомагає іншим сирійцям...

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Абу Шамс — дантист. Війна в Сирії змусила його покинути дім. Тепер він допомагає іншим сирійцям. Абу робить зубні протези для тих, хто живе в тимчасових таборах в Ідлібі. Його послуги коштують приблизно вдвічі дешевше, ніж у стоматологічній клініці.

[Абу Шамс, дантист]:
«Я роблю зубні протези вже 20 років. Я не вчився професійно, а перейняв досвід у традиційного лікаря. Наші предки спочатку вставляли золоті коронки. Потім ми вдосконалювали свої навички й навчилися робити повні знімні протези».

Сирієць бере 100 доларів за повний знімний протез. Коронка коштує від п’яти до десяти доларів. Раніше дантист вставляв металеві чи золоті коронки. Тепер частіше ставить металокерамічні.

Сирійці, яким довелося тікати з рідних країв, здебільшого мають фінансові труднощі. Дешеві послуги дантиста дають їм змогу хоч якось розв’язувати проблеми із зубами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахСША депортували до Мексики 260 мігрантівВ Індонезії зберігають гібонівУ цій кімнаті можна поплакати й попросити про допомогуНайдавніша синагога Великої Британії виступила проти хмарочосівНа Шрі-Ланці через зростання смертності від COVID-19 почали робити картонні труниРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни ВенеціїУ Швеції скасували майже всі карантинні обмеження