12.11.2021
Телеканал NTD

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборах

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборах

Абу Шамс — дантист. Війна в Сирії змусила його покинути дім. Тепер він допомагає іншим сирійцям...

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Абу Шамс — дантист. Війна в Сирії змусила його покинути дім. Тепер він допомагає іншим сирійцям. Абу робить зубні протези для тих, хто живе в тимчасових таборах в Ідлібі. Його послуги коштують приблизно вдвічі дешевше, ніж у стоматологічній клініці.

[Абу Шамс, дантист]:
«Я роблю зубні протези вже 20 років. Я не вчився професійно, а перейняв досвід у традиційного лікаря. Наші предки спочатку вставляли золоті коронки. Потім ми вдосконалювали свої навички й навчилися робити повні знімні протези».

Сирієць бере 100 доларів за повний знімний протез. Коронка коштує від п’яти до десяти доларів. Раніше дантист вставляв металеві чи золоті коронки. Тепер частіше ставить металокерамічні.

Сирійці, яким довелося тікати з рідних країв, здебільшого мають фінансові труднощі. Дешеві послуги дантиста дають їм змогу хоч якось розв’язувати проблеми із зубами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахЩо робить патруль поліції Нью-Йорка на вулицях Сан-ПаулуКотяча кав’ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиківООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаГонконгські столяри дають друге життя спиляним деревамЗ трудового табору — до мерії англійського міста: історія однієї жительки КНДРБездомним Австралії пропонують переночувати в автобусіЧисельність рідкісних піренейських рисей вдалося відновити до 1100ООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільство