12.11.2021
Телеканал NTD

Країни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристів

Країни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристів

Країни-члени Європейського Союзу домовилися послабити коронавірусні обмеження на подорожі напередодні літнього сезону. Як очікують, нові правила..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Країни-члени Європейського Союзу домовилися послабити коронавірусні обмеження на подорожі напередодні літнього сезону. Як очікують, нові правила оприлюднять найближчими днями.

Згідно з ними, двері ЄС можливо відчинять для британських туристів, а також для мандрівників із деяких інших країн.

США, найімовірніше, критеріям не відповідатимуть. Однак в’їзд, можливо, дозволять американцям із підтвердженою вакцинацією проти коронавірусу.

Утім, заходи можуть послабити не в усіх країнах-членах, бо збережеться індивідуальне право запроваджувати чи залишати в силі будь-які коронавірусні обмеження.

Тим часом в окремих державах і далі скасовують карантин. Так, уперше за шість місяців французьким ресторанам дозволили приймати відвідувачів на відкритих терасах. Також відкрилися кінотеатри, театри, музеї та магазини, які торгують некритично важливими товарами.

А в Австрії перше за пів року відкриття кав’ярень і ресторанів відвідав канцлер Себастьян Курц.

[Себастьян Курц, канцлер Австрії]:
«Ми дуже раді, бо ці послаблення дають бізнесу можливість заробити. 150 тисяч осіб можуть повернутися до роботи. Це люди, які місяцями не могли працювати, хоча дуже хотіли».

[відвідувачка кав’ярні]:
«Для мене та інших це особливий день після такої довгої перерви. Ми вирішили трохи себе побалувати справжньою кавою, а не напоєм у картонному стаканчику навинос».

Туристи поки до країни не повернулися. Однак кав’ярні вже дістали можливість заробити на місцевих клієнтах. Також австрійським готелям дозволили приймати звичайних туристів, а не лише ділових.
Коротке посилання на цю сторінку:

Країни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристівУ Японії через пандемію став популярнішим чоловічий макіяжЗаготівля торфу в Ірландії: чи можна врятувати давню традиціюТрильйони періодичних цикад вилазять на поверхню землі в СШАВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільствоМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяПонад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандеміїКотяча кав’ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиків