25.01.2021
Телеканал NTD

Австралійці, як і раніше, хочуть читати друковані газети з місцевими новинами

Австралійці, як і раніше, хочуть читати друковані газети з місцевими новинами

Австралієць Ендрю Гілл що два тижні розвозить місцеві газети містом Денмарк. Останнім часом великі австралійські видання..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Австралієць Ендрю Гілл що два тижні розвозить місцеві газети містом Денмарк. Останнім часом великі австралійські видання знаходять дедалі менше читачів, але регіональні газети досі мають попит.

[Ендрю Гілл, співвласник газети Denmark Bulletin]:
«Це стало частиною життя Денмарка. Зустрінеш людину на вулиці, і вона запитає, коли вийде новий номер».

Ендрю та його дружина Патрісія почали випускати місцеву газету 40 років тому. Герої їхніх статей — жителі Денмарка.

[Патрісія Гілл, співвласниця газети Denmark Bulletin]:
«Їм до вподоби бачити себе й читати свої історії, тому в нас багато героїв».

У провінційному місті Тудіай газету друкують із 80-х років. У ній висвітлюються місцеві новини, зокрема спортивні події. Наклад — 5000 примірників.

[Майкл Сінклер Джонс, редактор газети Toodyay Herald]:
«У провінційних містечках люди чекають новин, і вони хочуть дізнаватися про місцеві події, про які не часто прочитаєш у великих газетах».

Газета приваблює і місцевих рекламодавців.

[Майкл Сінклер Джонс, редактор газети Toodyay Herald]:
«Навіть торік, під час локдауну через ковід, жоден рекламодавець не відмовився від наших послуг, хоча їхні бізнеси й постраждали».

У Плантагенеті місцева газета теж існує понад 40 років. Вона виходить раз на тиждень. У редакції працює два десятки волонтерів. Переходити в онлайн-формат поки й не думають.

[Пет Баллантайн, співробітниця газети Plantagenet News]:
«Багато рекламодавців сказали, що якщо наша газета виходитиме в інтернеті, то вони відмовляться від реклами, бо не буде сенсу її давати».

У Західній Австралії залишилося лише п’ять великих друкованих газет, бо читачі здебільшого переходять на онлайн-новини. І лише на провінційні видання попит не падає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійці, як і раніше, хочуть читати друковані газети з місцевими новинамиПеру на першому місці у світі за рівнем смертності від COVID-19 на душу населенняЯк назвали свою новонароджену дочку Гаррі й МеганЗаготівля торфу в Ірландії: чи можна врятувати давню традиціюСтародавні оливкові гаї Андалусії сподіваються додати до списку ЮНЕСКОСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиУроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаАрттерапія допомагає колишнім військовикам забути про стресДвоє рекордсменів, які підкорили Еверест, поділилися враженнямиУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовків