02.10.2021
Телеканал NTD

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністю

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністю

Житель Найробі Лінкольн випробовує на міцність і керованість ще один свій винахід. Він розробив транспорт, що..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Житель Найробі Лінкольн випробовує на міцність і керованість ще один свій винахід. Він розробив транспорт, що схожий і на скутер, і на інвалідний візок. Виготовляє його з відходів.

[Лінкольн Вамає, винахідник]:
«Враховую погані дороги й великі відстані, які, можливо, необхідно буде долати, наприклад від дому до місця роботи й назад. Водночас не хотів робити коляску, що працює на пальному, бо віддаю перевагу екологічно чистим технологіям».

Нова деталь у таких колясках — тільки електромотор. Усе інше — вторсировина. Кенієць скуповує запчастини старих мотоциклів, списані офісні крісла й батареї зламаних ноутбуків.

Коляска-скутер може проїхати на одному заряді до 70 кілометрів.

[Лінкольн Вамає, винахідник]:
«Це довговічний транспорт, що має великий запас ходу. І він дуже стійкий завдяки низькому центру тяжіння. Також стоять амортизатори, які поїздку поганою дорогою роблять комфортнішою».

Щоб виготовити одну коляску, Лінкольн витрачає 250 доларів, а продає за 300. Меріанн — одна з клієнток винахідника.

[Меріанн Ванджиру, покупниця]:
«Раніше мала механічну інвалідну коляску. Мені було важко впоратися, тому я їздила, поки не втомляться руки. Але на цьому електричному візку мені значно легше, не потрібна фізична сила, досить натиснути кнопку. Їжджу куди хочу: на ринок і до церкви».

Меріанн каже, що їй достатньо заряджати батарею коляски-скутера раз на два чи три дні. Одне заряджання коштує 28 центів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністюДосягнення й невдачі в медицині: огляд 2020 рокуЯпонська компанія показала костюм для ідеального визначення розмірів одягуУ Європі оголосили полювання на запахиУкраїнський студент робить з опалого листя папірВ Африці знайшли двох карликових жирафівПівденнокорейський «розумний» нашийник перекладає господарям гавкіт собакМарсохід «Наполегливість» відправив на Землю перші звуки Марса«Розумне» дзеркало допомагає тренуватися й дотримуватися дистанціїКенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собаки