16.03.2021
Телеканал NTD

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністю

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністю

Житель Найробі Лінкольн випробовує на міцність і керованість ще один свій винахід. Він розробив транспорт, що..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Житель Найробі Лінкольн випробовує на міцність і керованість ще один свій винахід. Він розробив транспорт, що схожий і на скутер, і на інвалідний візок. Виготовляє його з відходів.

[Лінкольн Вамає, винахідник]:
«Враховую погані дороги й великі відстані, які, можливо, необхідно буде долати, наприклад від дому до місця роботи й назад. Водночас не хотів робити коляску, що працює на пальному, бо віддаю перевагу екологічно чистим технологіям».

Нова деталь у таких колясках — тільки електромотор. Усе інше — вторсировина. Кенієць скуповує запчастини старих мотоциклів, списані офісні крісла й батареї зламаних ноутбуків.

Коляска-скутер може проїхати на одному заряді до 70 кілометрів.

[Лінкольн Вамає, винахідник]:
«Це довговічний транспорт, що має великий запас ходу. І він дуже стійкий завдяки низькому центру тяжіння. Також стоять амортизатори, які поїздку поганою дорогою роблять комфортнішою».

Щоб виготовити одну коляску, Лінкольн витрачає 250 доларів, а продає за 300. Меріанн — одна з клієнток винахідника.

[Меріанн Ванджиру, покупниця]:
«Раніше мала механічну інвалідну коляску. Мені було важко впоратися, тому я їздила, поки не втомляться руки. Але на цьому електричному візку мені значно легше, не потрібна фізична сила, досить натиснути кнопку. Їжджу куди хочу: на ринок і до церкви».

Меріанн каже, що їй достатньо заряджати батарею коляски-скутера раз на два чи три дні. Одне заряджання коштує 28 центів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кенієць робить із вторсировини коляски-скутери для людей з інвалідністюЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутниківНове дослідження: бабки відновлюють баланс, роблячи сальто назадОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від РимаНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тваринФранцузькі науковці намагаються зрозуміти, чому COVID-19 супроводжується втратою нюхуБудинки на 3D-принтері: нова індустрія в СШАПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюАкустичний моніторинг допоможе стежити за рибою в Ла-Манші