25.12.2024
Телеканал NTD

Супер’яхти стають екологічнішими

Супер'яхти стають екологічнішими

Приблизно 400 супер'яхт продемонстрували на виставці в Маямі. Цього разу особливу увагу приділили екологічності. Виробники намагаються..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Приблизно 400 супер’яхт продемонстрували на виставці в Маямі. Цього разу особливу увагу приділили екологічності. Виробники намагаються показати, що вони відмовляються від дизельних моторів і більше не підтримують споживацький спосіб життя й необґрунтовані витрати.

[Глен Аллен, капітан яхти]:
«Я воджу великі яхти 30 років. І побачив, як змінився океан. Побачив, як ми забруднили його пластиком і всілякими речовинами. Присвятивши все своє життя морю, тепер відчуваю, що настав час змінити ситуацію. І якщо я допоможу навіть лише трохи, однаково це буде успіх».

Яхтобудівні компанії постійно збільшують екологічність величезних морських суден. Тепер деякі яхти обладнують сонячними панелями чи батареями.

Також багато нових кораблів ходять на гібридних моторах, які менше використовують дизель.

Навіть сам захід спробували зробити екологічнішим.

[Ендрю Дул, організатор виставки]:
«На наших коктейльних суднах усе придатне для перероблення. Там немає пластикових стаканчиків і трубочок. Ми намагаємося подавати приклад».

Експерти кажуть, що тепер заможні покупці теж віддають перевагу екологічнішим суднам. Сприяють цьому й екіпажі яхт.

[Марк Бонд, екоактивіст]:
«Чи інвестуватимемо в пластикові пляшки, які можна використовувати повторно, чи в одноразовий пластик? Чи використовуватимемо пляшки, які зроблені з пластику або ж із целюлози — біорозкладного матеріалу, який з часом розчиниться у воді? У яхтовій галузі є дуже багато сфер, де можна щось поліпшити».

Експерти також кажуть, що галузь рухається у бік екологічніших рішень уже впродовж останніх 10 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Супер’яхти стають екологічнішимиАвіашоу в Сінгапурі: ставка на футуристичні повітряні таксіБерезень 2024 став найспекотнішим в історіїДослідження: собаки розуміють більше, ніж ми думалиРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спатиЛичинки коралів збирають біля берегів Таїланду, щоб урятувати рифиЕкіпаж МКС поділився враженнями від перебування на орбіті ЗемліГреко-іллірійський шолом віком 2500 років знайшли в ХорватіїВ Аргентині розробили замінники дерев для жвавих міських зонЗ олії — біопальне: новий завод у Дубаї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: