25.12.2024
Телеканал NTD

Бразильська студентка винайшла дешевий і простий спосіб добувати електроенергію

Бразильська студентка винайшла дешевий і простий спосіб добувати електроенергію

Новий метод вироблення електроенергії Санта-Марія, Бразилія Дешевий і простий спосіб вироблення електроенергії розробила студентка Федерального університету..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Новий метод вироблення електроенергії
Санта-Марія, Бразилія

Дешевий і простий спосіб вироблення електроенергії розробила студентка Федерального університету Святої Марії в бразильському місті Санта-Марія. Келлі спробувала добути електроенергію за допомогою паперу, графіту й пари. І їй вдалося.

[Келлі Морейра, студентка-винахідниця]:
«Я так зраділа, що зателефонувала викладачеві. Він зареєстрував це (відкриття). Потім ми спробували під’єднати світлодіодні лампочки. Застосування теорії на практиці — найскладніша частина наукових досліджень».

[Тьягу Аугусту, викладач Університету Святої Марії]:
«Спочатку, випробовуючи (роботу пристрою), ми отримували дуже мало енергії. Келлі вела дослідження далі, і тепер енергії вистачає, щоб живити 50 чи 60 світлодіодних лампочок, які спалахують щодесять секунд».

Щоб увімкнути 60 світлодіодів, Келлі складає разом 20 покритих графітом квадратиків паперу. Коли молекули води, що містяться в повітрі, починають реагувати, генерується електроенергія.

[Келлі Морейра, студентка-винахідниця]:
«Енергію отримано без використання хімічних речовин, вона виробляється за допомогою іонів, які містяться в атмосфері. Тому така батарея екологічно безпечна».

Винахідниця не претендує на те, щоб замінити своїм пристроєм традиційні джерела енергії. Але сподівається, що відкриття стане в пригоді тим, хто потребує дешевої електроенергії. Утім, планувати це поки рано, бо дослідження ще тривають.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильська студентка винайшла дешевий і простий спосіб добувати електроенергіюЕкспрес-тести із жуйок планують виробляти в ШотландіїЗа поведінкою тварин під час сонячного затемнення спостерігатимуть науковці СШАУ Німеччині розробили мікроботів, які в майбутньому допоможуть лікувати ракЯк «суперличинки» допоможе розв’язати проблему перероблення пластикуНова лінійка iPad від Apple: чип M4 та екран OLEDНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїВ Ізраїлі знайшли величезне підземне укриття, зроблене 2000 років томуІмператорські пінгвіни під загрозою: льоду дедалі меншеМорозильні камери з відходів роблять у кенійському місті Момбаса

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: