06.06.2021
Телеканал NTD

Голограми допоможуть артистам виступати в період пандемії

Голограми допоможуть артистам виступати в період пандемії

Ось такими можуть стати музичні концерти під час пандемії. Перед глядачами виступає не сам артист, а..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Ось такими можуть стати музичні концерти під час пандемії. Перед глядачами виступає не сам артист, а його голограма.

Для цього використовують технологію Musion 3D. Це сучасний аналог техніки ілюзіонізму «привид Пеппера», яку використовували в театрах у 60-х роках XIX століття. Для цього перед сценою ставлять тонку плівку. У результаті зображення, створюване світлодіодними екранами і яскравими прожекторами, здається тривимірним.

[Ієн О’Коннел, директор Musion]:
«Це найближча відстань, з якої можна спостерігати віртуальну копію реальної людини. Окуляри чи навушники не потрібні. Звідси здається, що дивишся на звичайний виступ на сцені».

У показовому виступі взяв участь співак із Фарерських островів Ден Ольсен. Він із гітаристом виконував твори в студії на сході Лондона. А їхнє зображення проектували на сцену в центрі британської столиці. А ось піаністка грала наживо.

[Ден Ольсен, співак]:
«Здавалося, що ми втрьох грали на сцені разом. Однак двоє з нас були голограмами».

Ця технологія дає артистові змогу миттєво «прибувати» на концерт до будь-якого частини земної кулі. Особливо це актуально в період пандемії, коли багато кордонів закрито.

[Ден Ольсен, співак]:
«Час для цього підібрано ідеально, бо люди зараз не знають, як можна виступити перед аудиторією, музиканти не можуть подорожувати. І тут раптово виявляється, що можна відправитися до будь-якої точки світу».

Компанія планує влаштовувати прямі трансляції виступів артистів з усього світу у вигляді голограм у пабах та клубах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Голограми допоможуть артистам виступати в період пандеміїНайдетальнішу мапу зірок нашої галактики зіставили європейські астрономиЄвропейське космічне агентство візьметься за прибирання орбітального сміттяВакцина AstraZeneca не дає повного захисту від південноафриканського штаму коронавірусуТайські археологи знайшли скелет кита віком 5000 роківКенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собакиЯпонська компанія показала костюм для ідеального визначення розмірів одягуІталійські лікарі відновили чоловікові обличчя за допомогою 3D-друкуГонконгська компанія запустить масове виробництво медичних гуманоїдівУ Токіо з’явилася станція миття рук і дезінфікування смартфонів