12.02.2022
Телеканал NTD

Місяцехід випробували на вулкані Етна

Місяцехід випробували на вулкані Етна

Не Місяць і не Марс стали полігоном для випробувань цього космічного ровера. Схожі екстремальні умови знайшли..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Не Місяць і не Марс стали полігоном для випробувань цього космічного ровера. Схожі екстремальні умови знайшли на сицилійській Етні. Це найбільший діючий вулкан Європи.

[Бернгард Водемаєр, співробітник Німецького аерокосмічного центру]:
«Ми обрали гору Етна, бо ця місцевість схожа на поверхню Місяця або Марса».

Космічну техніку тестують на висоті 2600 метрів. Тут майже постійно дмуть сильні вітри. Роверами керують дистанційно. Так само робитимуть і в реальних умовах.

[Максимілайн Дурнер, співробітник Німецького аерокосмічного центру]:
«Наше завдання — маніпулювати наповненими зразками або порожніми ящиками, а також камінням. Моя місія — шукати зразки й ділити їх на частини, а також шукати ящики та посадковий модуль».

Ровер оснащено маніпуляторами для захоплення зразків, а також стереокамерою. Також він має функцію зворотного силового зв’язку. Тобто астронавт зможе відчути все, що відчуває робот, наприклад щільність і вагу порід.

Фахівці випробовують апарат в умовах, наближених до реальних, щоб виявити та виправити всі слабкі сторони.

Місяцехід створили співробітники Німецького центру авіації та космонавтики. Проєкт підтримує Європейське космічне агентство.

Такі ровери працюватимуть не лише на інших планетах, а й на Землі — там, де людям перебувати небезпечно чи складно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Місяцехід випробували на вулкані ЕтнаРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіДрон урятував підлітка, який тонув біля берегів ІспаніїЯк перетворити відходи на щось корисне на 3D-принтері?Прототип космічного заводу готують до запуску у Великій БританіїГігантську гідроакумулювальну електростанцію запустили у ШвейцаріїОкуляри доповненої реальності перетворюють усне мовлення на текстЧи зможуть військові винищувачі обійтися без пілотів?Дві чилійки випадково знайшли рідкісні останки давньої морської рептиліїМетеликів-монархів стало прилітати більше

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: