01.10.2021
Телеканал NTD

Роботи-гуманоїди допомагають стареньким бельгійцям спілкуватися з рідними

Роботи-гуманоїди допомагають стареньким бельгійцям спілкуватися з рідними

Робот-гуманоїд прямує назустріч жительці бельгійського будинку для людей похилого віку Андре. Завдяки «розумній» машині вона може..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Робот-гуманоїд прямує назустріч жительці бельгійського будинку для людей похилого віку Андре. Завдяки «розумній» машині вона може балакати з рідними за допомогою відеозв’язку. Через карантин усі візити заборонили, і такі чати стали для стареньких справжнім порятунком.

[Неле Вандевіле, директор будинку для людей похилого віку]:
«Наші жителі сумують за людьми й своїми сім’ями. А їхні діти теж думають про те, як справи в мами чи тата. Робот допомагає зберегти зв’язок між ними. У такій ситуації це може замінити особисту зустріч».

Роботів на час карантину надала бельгійська компанія, яка програмує андроїдів.

[Томмі Деблік, співвласник компанії, що надала андроїдів]:
«Ми всі знаємо, що життя у світі замре на кілька тижнів, і ці роботи лежатимуть тут, ми не зможемо їх продати. Тож чому б не використати їх для добрих справ».

Компанія поки надала 60 андроїдів, але планує збільшити кількість до 1000. А місцева телекомунікаційна корпорація безкоштовно забезпечує будинки для людей похилого віку інтернетом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Роботи-гуманоїди допомагають стареньким бельгійцям спілкуватися з ріднимиПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейВ Австралії вивчають невловних качкодзьобів, щоб захистити їх від вимиранняСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоніПерший у світі надрукований на 3D-принтері міст відкрився в АмстердаміІспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтераОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від РимаАкустичний моніторинг допоможе стежити за рибою в Ла-МаншіАнглійське місто почнуть опалювати за допомогою воднюМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігті