04.05.2021
Телеканал NTD

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювався

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювався

96-відсотковий етиловий спирт — один з головних інгредієнтів у виготовлені ексклюзивного джину й рому на цьому..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

96-відсотковий етиловий спирт — один з головних інгредієнтів у виготовлені ексклюзивного джину й рому на цьому невеликому заводі в Шотландії. Напої місцевих малих виробників завоювали не одну нагороду.

Проте продажі підприємства останніми тижнями впали через епідемію коронавірусу. І завод вирішив використовувати свої ресурси на користь собі та іншим людям. Тепер він перепрофілюється й виготовлятиме антисептик для рук. Спирт у ньому теж основний інгредієнт.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Так, хтось нам підказав, що на вебсайті Всесвітньої організації охорони здоров’я є потрібний рецепт. Він дуже простий, і з ним легко працювати. Ось так ми й отримали рецепт, за яким вироблятимемо наш продукт».

Власник заводу Ендрю Макензі каже, що його підприємство стане ідеальним місцем для виробництва антисептика.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Джин починається з алкоголю, який ми здебільшого купуємо. Але якусь кількість виробляємо самі. І це ключовий елемент антисептика. Маємо 96-відсотковий етиловий спирт, а для виготовлення антисептика спирт має бути як мінімум 70-процентним».

Такі невеликі підприємства дуже постраждали через коронавірус, а точніше карантину, який змусив людей сидіти вдома.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Нашої продукції немає в супермаркетах, ми поставляли товар у більш незалежні роздрібні точки, які також дуже постраждали через те, що люди залишаються в самоізоляції. Останні три тижні взагалі не мали замовлень».

Виробництво починається через кілька днів. Замовлення вже надійшли з Мальти, а також з Ірландії та США.

Крім того, підприємство почало кампанію зі збору коштів, щоб надавати свій антисептик лікарям безкоштовно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювавсяВ Австралії вивчають невловних качкодзьобів, щоб захистити їх від вимиранняУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років томуНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затопленоДрони допомагають на пляжах іспанським рятувальникамMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійАеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціАмериканські науковці навчилися озвучувати думки тих, хто втратив можливість говоритиНовий застосунок розшифровує почуття котів