17.06.2021
Телеканал NTD

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювався

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювався

96-відсотковий етиловий спирт — один з головних інгредієнтів у виготовлені ексклюзивного джину й рому на цьому..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

96-відсотковий етиловий спирт — один з головних інгредієнтів у виготовлені ексклюзивного джину й рому на цьому невеликому заводі в Шотландії. Напої місцевих малих виробників завоювали не одну нагороду.

Проте продажі підприємства останніми тижнями впали через епідемію коронавірусу. І завод вирішив використовувати свої ресурси на користь собі та іншим людям. Тепер він перепрофілюється й виготовлятиме антисептик для рук. Спирт у ньому теж основний інгредієнт.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Так, хтось нам підказав, що на вебсайті Всесвітньої організації охорони здоров’я є потрібний рецепт. Він дуже простий, і з ним легко працювати. Ось так ми й отримали рецепт, за яким вироблятимемо наш продукт».

Власник заводу Ендрю Макензі каже, що його підприємство стане ідеальним місцем для виробництва антисептика.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Джин починається з алкоголю, який ми здебільшого купуємо. Але якусь кількість виробляємо самі. І це ключовий елемент антисептика. Маємо 96-відсотковий етиловий спирт, а для виготовлення антисептика спирт має бути як мінімум 70-процентним».

Такі невеликі підприємства дуже постраждали через коронавірус, а точніше карантину, який змусив людей сидіти вдома.

[Ендрю Макензі, власник заводу]:
«Нашої продукції немає в супермаркетах, ми поставляли товар у більш незалежні роздрібні точки, які також дуже постраждали через те, що люди залишаються в самоізоляції. Останні три тижні взагалі не мали замовлень».

Виробництво починається через кілька днів. Замовлення вже надійшли з Мальти, а також з Ірландії та США.

Крім того, підприємство почало кампанію зі збору коштів, щоб надавати свій антисептик лікарям безкоштовно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Замість джину — антисептик для рук: шотландський завод перепрофілювавсяНа озері в Італії випробовують електрокатер на підводних крилахЇжа майбутнього? У Фінляндії зробили шніцель із повітря40 днів у печері: 15 добровольців вийшли із самоізоляції на денне світлоДослідники-аматори допомогли НАСА позначити на мапі космосу коричневих карликівУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаВ Атланті зареєстрували 28-й у світі «живий дім»Учитель під час шкільних канікул зробив своєму учневі протез3D-модель Токіо допомагає міському плануванню й запобігає стихійним лихамНова канатна дорога полегшить перевезення людей в Мехіко