04.06.2021
Телеканал NTD

У Данії на 3D-принтерах друкують безкоштовні захисні екрани для лікарів

У Данії на 3D-принтерах друкують безкоштовні захисні екрани для лікарів

Група данських підприємців через епідемію коронавірусу організувала благодійний проект, у межах якого на 3D-принтерах друкуватимуть по..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Група данських підприємців через епідемію коронавірусу організувала благодійний проект, у межах якого на 3D-принтерах друкуватимуть по 20 тисяч захисних екранів на день. У Європі попит на цей захисний засіб дедалі зростає. Лікарні переповнені, а їхньому персоналу не вистачає масок, рукавичок та іншої екіпіровки.

Керівник однієї данської компанії вирішив діяти після того, як побачив, що обсяги постачань не відповідають попиту.

[Франк Росенгрен Лоренсен, голова компанії — виробника захисних екранів]:
«Ми виготовляємо те, що дуже потрібне в лікарнях. Так, ці екрани використовуватимуть лише в крайньому разі. Та ми виробляємо їх швидко й не залежимо від жодного постачальника чи матеріалу. Усе необхідне є в Данії».

Наразі в проекті використовують понад 250 3D-принтерів у всій Данії. Вони друкують екрани за комп’ютерною моделлю.

Ініціювало цю діяльність Данське агентство з лікарських засобів. Воно закликало компанії пропонувати ідеї, як зробити додаткові маски, захисні екрани та антисептики для рук.

[Сімон Берг, інженер 3D-друку]:
«Зазвичай 3D-принтери використовують для невеликих партій, випробувань чи створення прототипів. Але зараз треба нарощувати виробництво, тому ми придумали, як оптимізувати швидкість».

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що пандемія COVID-19 призвела до глобальної нестачі захисної екіпіровки, а також до зростання цін на маски й респіратори.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Данії на 3D-принтерах друкують безкоштовні захисні екрани для лікарівУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіУ Нідерландах відкрили найдовшу велодоріжку із сонячних панелейНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затопленоЗацифровувати комах почали в лондонському музеїДослідження: какаду навчають один одного відкривати сміттєві бакиУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніІспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтераНовий робот-медуза «їсть» сміття на поверхні моряMobile World Congress проходить без багатьох великих компаній