03.01.2021
Телеканал NTD

Кінозал просто неба: карантин не заважає південнокорейцям розважатися

Кінозал просто неба: карантин не заважає південнокорейцям розважатися

Коли настануть сутінки, на футбольному полі в сеульському районі Сондонгу вмикається кінопроектор. А пасажири автомобілів стають..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Коли настануть сутінки, на футбольному полі в сеульському районі Сондонгу вмикається кінопроектор. А пасажири автомобілів стають глядачами. Така розвага дає їм змогу одночасно дотримуватися соціального дистанціювання й не відчувати себе відірваними від суспільства.

[жителька Сеула]:
«Цими днями майже нема чого робити. Бути на вулиці страшнувато. Тому чудово, коли можна побувати в кінотеатрі для автомобілістів».

Південнокорейська влада закликає людей не виходити з дому, а, опинившись на вулиці, не наближатися до інших.

[житель Сеула]:
«Через коронавірус майже ніде призначити побачення своїй дівчині. Коли в Сондонгу відкрився цей кінотеатр, я взяв у батьків машину й приїхав сюди. Добре перебувати в ізольованому просторі, і сподіваюся, моїй дівчині сподобається фільм».

Усі квитки на фільм розкупили за десять хвилин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кінозал просто неба: карантин не заважає південнокорейцям розважатисяТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian DiorКапелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніМузеї Ємену відновлюють після руйнуваньМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахМаска Тутанхамона й бюст Нефертіті: у Єгипті роблять точні копії стародавніх речейУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піскуДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутства