25.04.2024
Телеканал NTD

Австралійська виноробня переходить на автоматизацію й сонячну енергію

Австралійська виноробня переходить на автоматизацію й сонячну енергію

Це виноробне господарство розташоване в мальовничій долині на півдні австралійського острова Тасманія. Але тут не просто..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Це виноробне господарство розташоване в мальовничій долині на півдні австралійського острова Тасманія. Але тут не просто виробляють дороге вино.

Сімейне підприємство готується відкрити новий виробничий цех, де все буде автоматизовано. Тобто працівників для сортування винограду не залучатимуть. Це робитимуть просто за допомогою потоків повітря. Таке обладнання унікальне для Тасманії й усієї країни.

[Рейнер Робертс, член сім’ї, що володіє виноробнею]:
«Основний технологічний принцип використовують досить рідко. Є лише два такі підприємства в Австралії. Але якщо брати технологію загалом, то ми такі одні».

Крім того, уже за три роки підприємство повністю відмовиться від електроенергії з мережі. Воно отримуватиме її від сонця.

[Рейнер Робертс, член сім’ї, що володіє виноробнею]:
«Сонячна енергія дасть нам змогу й далі виробляти продукцію, не завдаючи великої шкоди довкіллю. Наші сонячні панелі дадуть виноробному господарству 100 кіловатів. Це дасть нам змогу вийти на повне самозабезпечення. А до 2023 року плануємо встановити батареї».

Експерти кажуть, що такі технології значно змінять виноробну галузь. Вона зможе виробляти на десятки тисячі пляшок напою на рік більше й водночас зменшити викиди СО2 на 40%.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійська виноробня переходить на автоматизацію й сонячну енергіюРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спатиЯрмарок роботів проходить у данському місті ОденсеВосьминоги допомогли у створенні потужних присосківНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressМорозильні камери з відходів роблять у кенійському місті МомбасаЧи можна забезпечити Землю дешевою сонячною енергією з космосуСкелет віком 6800 років знайшли в БаваріїАртефакти з «Британських Помпеїв» показали на виставці в АнгліїРобот-кур’єр почав доставляти їжу в Токіо

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: