18.08.2022
Телеканал NTD

Помпеї охоронятиме робопес

Помпеї охоронятиме робопес

Це робопес Spot — новий охоронець давніх Помпеїв. Він патрулюватиме вулиці ночами. Його завдання — виявляти..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Це робопес Spot — новий охоронець давніх Помпеїв. Він патрулюватиме вулиці ночами. Його завдання — виявляти місця, де руйнуються будинки чи тунелі. А ще роботизований собака захищатиме місто від викрадачів реліквій.

Чотирилапого робота обладнано п’ятьма стерео камерами, які забезпечують круговий огляд. Spot дуже маневровий, здатний виносити удари й витримує температуру від мінус 20 до плюс 45 градусів Цельсія.

Робопсом можна керувати через комп’ютер дистанційно або запрограмувати на автономну роботу.

Собака також матиме підтримку з повітря. Це літальний лазерний сканер. Його оснащено камерами, радаром, лідаром та системою супутникової навігації, яка допомагає оптимізувати траєкторію польоту.

Дрон скануватиме дахи й фасади будівель, а також інші важкодоступні елементи зовнішніх конструкцій.
Коротке посилання на цю сторінку:

Помпеї охоронятиме робопесНезвичайний скутер допомагає індійським фермерам підійматися на пальмиПалестинцям роздають «розумні» протезиУчені досліджують чисту альтернативу ядерній енергіїЗ’явилося перше зображення чорної діри, що в центрі нашої галактикиМорських коників у затоці Гуанабара стає більшеВиросло перше у світі соняшникове поле, яке посадив дронВисокотехнологічна теплиця в Лондоні вміщує до 450 тисяч рослинЧи стануть електричні літаки майбутнім авіації?У Японії зробили робота з руками-виделками

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: