21.01.2022
Телеканал NTD

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі

Потрапити прямо в пащу доісторичному хижакові. Тут це зовсім не страшно й навіть пізнавально. У паризькому..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Потрапити прямо в пащу доісторичному хижакові. Тут це зовсім не страшно й навіть пізнавально. У паризькому ботанічному саду відкрили виставку гігантських ліхтарів на тему динозаврів.

Понад 100 світлових скульптур рослин і тварин переносять відвідувачів на 600 мільйонів років у минуле. Тут і масивні трицератопси, і довгошиї бронтозаври.

[відвідувачка]:
«Так цікаво. Це виставка про тварин, яких більше немає. Тут є такі, про які ми нічого не знаємо. Але все так гарно світиться».

Фігури зроблено зі сталі, паперу та лампочок.

[відвідувачка]:
«Дуже пізнавально й дуже красиво. Підходить для кожного віку».

[відвідувачка]:
«Чудово. Мені дуже сподобалися всілякі доісторичні тварини. Кольори просто фантастичні».

Організатори кажуть, що хотіли не просто створити різдвяну атмосферу, а й розповісти про біорізноманіття та про те, що багато видів тварин уже зникло.

За їхніми словами, сьогодні на планеті мешкає лише 2 % тієї кількості видів, які в різні періоди жили на Землі раніше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в ПарижіФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоЧенці танцюють, щоб відігнати злих духів12 найвагоміших ювілеїв 2022 рокуЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніУ Нью-Йорку спалили погані спогади року, що минаєДух Різдва: виставка святкового декору відкрилася в ЛондоніЗіркові вагітності й народження у 2021 роціНайгучніші весілля й розлучення 2021 року