20.09.2022
Телеканал NTD

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі

Потрапити прямо в пащу доісторичному хижакові. Тут це зовсім не страшно й навіть пізнавально. У паризькому..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Потрапити прямо в пащу доісторичному хижакові. Тут це зовсім не страшно й навіть пізнавально. У паризькому ботанічному саду відкрили виставку гігантських ліхтарів на тему динозаврів.

Понад 100 світлових скульптур рослин і тварин переносять відвідувачів на 600 мільйонів років у минуле. Тут і масивні трицератопси, і довгошиї бронтозаври.

[відвідувачка]:
«Так цікаво. Це виставка про тварин, яких більше немає. Тут є такі, про які ми нічого не знаємо. Але все так гарно світиться».

Фігури зроблено зі сталі, паперу та лампочок.

[відвідувачка]:
«Дуже пізнавально й дуже красиво. Підходить для кожного віку».

[відвідувачка]:
«Чудово. Мені дуже сподобалися всілякі доісторичні тварини. Кольори просто фантастичні».

Організатори кажуть, що хотіли не просто створити різдвяну атмосферу, а й розповісти про біорізноманіття та про те, що багато видів тварин уже зникло.

За їхніми словами, сьогодні на планеті мешкає лише 2 % тієї кількості видів, які в різні періоди жили на Землі раніше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ліхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в ПарижіДинастія мірошників 250 років підтримує роботу водяного млинаВесілля у Галичнику — спадщина ЮНЕСКО в Північній МакедоніїСловенія прибирає паркан, який стримував мігрантівУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоСобор Паризької Богоматері обіцяють відкрити у 2024 роціСтародавні артефакти, які врятувала поліція, виставили в музеї в РиміПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в ЛондоніНарендра Моді разом з індійцями відзначив Міжнародний день йогиШерон Стоун й Алісія Вікандер — гості червоної доріжки Каннського кінофестивалю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: