21.12.2022
Телеканал NTD

Для мавп влаштували грандіозний бенкет у Таїланді

Для мавп влаштували грандіозний бенкет у Таїланді

Дві тонни фруктів та овочів. Ці макаки не бенкетували так уже два роки. Біля стародавніх будівель..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Дві тонни фруктів та овочів. Ці макаки не бенкетували так уже два роки. Біля стародавніх будівель тайської провінції Лопбурі в самому розпалі фестиваль мавп. Його знову проводять, бо повернулися туристи.

[туристка]:
«Уперше за два роки ці мавпи вдосталь наїдяться фруктів та овочів. Я за них рада».

[турист]:
«Залюбки за ними спостерігаю. Тепер навіть подумую, щоби приїхати наступного разу».

Фестиваль влаштовують місцеві жителі. Це їхня подяка тваринам за приваблювання туристів до Лопбурі. Цей регіон іноді називають провінцією мавп. На бенкет витратили 3000 доларів.

Захід організували у 33-тє. Цього року він проходить під гаслом «Вечірка мавп в інвалідних візках». Коли фестиваль завершиться, організатори подарують 100 візків нужденним людям.

У листопаді до Таїланду приїхало вже понад 100 тисяч туристів. Це більше, ніж за попередні десять місяців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Для мавп влаштували грандіозний бенкет у ТаїландіПанди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в ТокіоМіс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиВулиці Лондона засяяли одночасноУ Лондоні Санта-Клауси сідають за парти й готуються до РіздваПарад планет і зірок вишикувався в лондонському палаціКолючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинкамиМільйони метеликів-монархів прикрасили заповідник у МексиціКози Австралії — травоїдні пожежники