21.02.2022
Телеканал NTD

Фотограф зібрав найбільшу колекцію фотожурналів про Африку

Фотограф зібрав найбільшу колекцію фотожурналів про Африку

Фотограф Пол Нінсон переглядає фотоальбоми та старі журнали National Geographic на складі в Нью-Йорку. Усе це..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Фотограф Пол Нінсон переглядає фотоальбоми та старі журнали National Geographic на складі в Нью-Йорку. Усе це він зібрав сам.

Але це лише мала частина його колекції. Має вже 30 тисяч різних журналів. І всі вони — із фотографіями Африки.

Цим досить дивним хобі чоловік захопився не просто так. Мріє відкрити в рідній Гані найбільшу бібліотеку фотожурналів про свій континент.

[Пол Нінсон, фотограф]:
«Деякі з цих фотографій дивовижні. Деякі розповідають історії місць, але найбільше мене цікавлять історії людей».

Пол почав збирати колекцію у 2019 році. Тоді він приїхав до Нью-Йорка вчитися на фотографа. Поки більша частина людей сиділа вдома на карантині, він відвідував книгарні та склади й навіть порпався на звалищах.

Але справа просунулась завдяки його другові-блогеру. Той розпочав кампанію зі збору коштів. Лише за один день удалося отримати аж мільйон доларів.

Незабаром Нінсон повернеться до столиці Гани, куди вже прибуло 18 тисяч його журналів. Там він відкриє музей та освітній центр. Туди, як він обіцяє, фотографи-початківці зможуть ходити на майстер-класи, орендувати обладнання й працювати в студіях.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фотограф зібрав найбільшу колекцію фотожурналів про АфрикуГігантські тигри й стрибок у майбутнє: світлове шоу на берегах ТемзиСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країниБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиГітари Преслі та Клептона: рок-н-рольний аукціон пройде в Нью-Йорку75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-ЙоркуУнікальну колекцію картин експонує Берлінський музейФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в ІсламабадіКолоніальні скарби повертаються з Франції до БенінуНайбільший у світі сапфір показали на Шрі-Ланці