29.10.2021
Телеканал NTD

Сомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на краще

Сомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на краще

Можливо, єдина в країні. Художниця Сана не знає інших жінок у Сомалі, які б писали картини...

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Можливо, єдина в країні. Художниця Сана не знає інших жінок у Сомалі, які б писали картини. Це мистецтво ледве виживає, оскільки країна переживає не найкращі часи — там триває громадянська війна.

[Сана Ашраф Шаріф Мухсін, художниця]:
Сподіваюся змінити це своїм мистецтвом. Хочу, щоб люди побачили щось прекрасне, і їхній дух зміцнів».

Дівчина навчається в університеті. Хоче пов’язати життя із будівництвом. Живопис — її хобі.

Пейзажі, тварини та побут сомалійців — усе це зображено в картинах. Художницю надихає любов до батьківщини.

Сана захопилася мистецтвом ще за малих літ. Училася у свого дядька. Спочатку малювала вугіллям на стінах дому. Потім почала писати картини та портрети в альбомі.

Дівчина живе в Могадішо в напіврозваленому будинку родича. Її мистецтво вже дістало визнання багатьох краян. Нещодавно вона провела виставку в столичному університеті.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на кращеВідому церкву у Віфлеємі майже відреставрували125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліГітари Преслі та Клептона: рок-н-рольний аукціон пройде в Нью-ЙоркуМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млнРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судно«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів Цельсія