20.03.2022
Телеканал NTD

15 яєць Фаберже зібрали в одному місці

15 яєць Фаберже зібрали в одному місці

До цієї виставки готувалися кілька років. Й ось тепер понад 200 шедеврів ювелірного дому Карла Фаберже..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

До цієї виставки готувалися кілька років. Й ось тепер понад 200 шедеврів ювелірного дому Карла Фаберже зібрали в одному місці й показали британській публіці. В одному із залів зібрано колекцію відразу з 15 імператорських яєць Фаберже. Такої кількості під одним дахом не бачили чверть століття.

[Кіран Маккарті, куратор виставки]:
«Я закликаю всіх прийти й на них подивитися. Ви побачите, що це неперевершені твори, які вражають».

Експонати збирали із державних музеїв та приватних колекцій у всьому світі.

Унікальність виставки в тому, що вона присвячена роботі філіалу ювелірного дому в Лондоні та його клієнтам. Він діяв із 1907 по 13-й рік.

[Кіран Маккарті, куратор виставки]:

«Тут, просто в центрі, ви бачите будівлю парламенту, виконану в емалі. Це абсолютно культова визначна пам’ятка Лондона. Але Фаберже прикрасив її сибірським нефритом».

На виставці можна побачити вироби, які ювелірний дім виготовляв для британських клієнтів. Це зображення тварин, пам’яток та заміських резиденцій.

Є і портрети домашніх тварин імператорської сім’ї та портсигари.

Експозиція в музеї Вікторії та Альберта працюватиме до 8 травня.
Коротке посилання на цю сторінку:

15 яєць Фаберже зібрали в одному місціФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксЯким був давній фастфуд у ПомпеяхВесільні тренди після пандемії: нова виставка в Лондоні«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїОбійшла Францію: у Великій Британії виготовляють 1600 сортів сируВестмінстерське абатство вперше пустить туристів на дахЯкі із себе перші марокканські анімаційні фільмиКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: