29.10.2021
Телеканал NTD

15 яєць Фаберже зібрали в одному місці

15 яєць Фаберже зібрали в одному місці

До цієї виставки готувалися кілька років. Й ось тепер понад 200 шедеврів ювелірного дому Карла Фаберже..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

До цієї виставки готувалися кілька років. Й ось тепер понад 200 шедеврів ювелірного дому Карла Фаберже зібрали в одному місці й показали британській публіці. В одному із залів зібрано колекцію відразу з 15 імператорських яєць Фаберже. Такої кількості під одним дахом не бачили чверть століття.

[Кіран Маккарті, куратор виставки]:
«Я закликаю всіх прийти й на них подивитися. Ви побачите, що це неперевершені твори, які вражають».

Експонати збирали із державних музеїв та приватних колекцій у всьому світі.

Унікальність виставки в тому, що вона присвячена роботі філіалу ювелірного дому в Лондоні та його клієнтам. Він діяв із 1907 по 13-й рік.

[Кіран Маккарті, куратор виставки]:
«Тут, просто в центрі, ви бачите будівлю парламенту, виконану в емалі. Це абсолютно культова визначна пам’ятка Лондона. Але Фаберже прикрасив її сибірським нефритом».

На виставці можна побачити вироби, які ювелірний дім виготовляв для британських клієнтів. Це зображення тварин, пам’яток та заміських резиденцій.

Є і портрети домашніх тварин імператорської сім’ї та портсигари.

Експозиція в музеї Вікторії та Альберта працюватиме до 8 травня.
Коротке посилання на цю сторінку:

15 яєць Фаберже зібрали в одному місціШоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордКвітучий шафран прикрасив поля на півночі ІндіїПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівЄдиноріг і портрет Ентоні Гопкінса: торти на виставці в ЛондоніПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи Венеції