20.12.2022
Телеканал NTD

Казковий світ ляльок повертається на сцену в Мексиці

Казковий світ ляльок повертається на сцену в Мексиці

У цих лялькарів – складне завдання. Вони мають злитися із загальним тлом і немов зникнути зі..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

У цих лялькарів – складне завдання. Вони мають злитися із загальним тлом і немов зникнути зі сцени. Тільки тоді по-справжньому оживе чарівний світ ляльок. І, здається, акторам це вдається.

Вистава проходить у межах міжнародного фестивалю лялькових театрів «Свято ляльок» у мексиканській Гвадалахарі. Його організували вперше від початку пандемії.

[Мігель Анхель Гутьєррес, організатор фестивалю]:
«Нам дуже не вистачало театру й публіки. Ми хотіли знову грати на сцені й бачити відображення своєї гри в очах глядачів».

Через пандемію лялькові театри виступали лише онлайн. Тепер глядачі знову можуть насолодитися живими спектаклями.

[глядач]:
«Дуже приємно повернутися до театру. Коли після пандемії дістаєш можливість робити щось звичне й жити нормальним життям, почуваєшся набагато вільніше».

Цей фестиваль ювілейний. Його вперше провели 20 років тому.

[Мігель Анхель Гутьєррес, організатор фестивалю]:
«Ми проводимо його водинадцяте. Цей фестиваль проходить щодва роки. А після дуже важкого року пандемії ми вирішили поєднати виступи, присвячені 20-річчю, з іншими заходами».

Під час фестивалю пройдуть майстер-класи й семінари. Також глядачі зможуть побувати на виставці театральних ляльок та маріонеток. Так їм стануть зрозумілішими художні процеси підготування вистав.
Коротке посилання на цю сторінку:

Казковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїІндійські танцюристи зачаровують глядачів на фестиваліУ Києві відкрилася новорічна поштова резиденціяШедевр Боттічеллі продадуть за більш як $40 млнЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаків«Нічну варту» Рембрандта позбавлять зморшокРіздвяний вертеп на воді прикрасив Венеційську лагуну