20.03.2022
Телеканал NTD

Роботи сортують посилки на пошті в Греції

Роботи сортують посилки на пошті в Греції

Ці верткі жовті роботи снують туди-сюди, як мурахи, і ніколи не стикаються. Вони головні помічники в..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Ці верткі жовті роботи снують туди-сюди, як мурахи, і ніколи не стикаються. Вони головні помічники в центрі сортування пошти в містечку під Афінами.

55 чотириколісних автономних машинок обладнано штучним інтелектом. Їхнє завдання — полегшити людям роботу.

[Георг Константопулос, виконавчий директор поштової служби]:
«Донедавна сортували вручну, і мали чітко дотримуватися строків. Часто траплялися помилки, через що виникали затримки з доставленням до наших клієнтів і зростали витрати компанії».

В епоху пандемії поштові служби перевантажені, адже багато хто перейшов на купівлю онлайн. Але тут упевнені, що з усім упораються.

[Георг Константопулос, виконавчий директор поштової служби]:

«Ми втричі збільшили швидкість сортування посилок. Клієнти отримують пошту вже наступного дня. Ці автономні мобільні роботи енергоефективні, що знижує споживання енергії під час сортування».

Роботи сканують поштовий код, зважують посилку і, залежно від результату, поміщають її в потрібний мішок.

[Георг Константопулос, виконавчий директор поштової служби]:
«Мета — не замінити людей роботами, а зробити роботу людей ефективнішою».

За день роботи можуть опрацювати майже 170 тисяч посилок вагою до 15 кілограмів. Що чотири години їм треба підзаряджатися. Але це триває всього п’ять хвилин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Роботи сортують посилки на пошті в ГреціїАрхеологічний парк у Гватемалі зберіг історію розвиткуПалестинцям роздають «розумні» протези«Жива морська стіна» поверне життя до берегів СіднеяНовий браслет із датчиками допоможе людям із ДЦП працювати за комп’ютером«Розумні» кросівки допоможуть скоригувати техніку бігуЧилійські вчені присвятять десять років дослідженню Субантарктики20 нових видів орхідей виявили в Коста-РиціВиросло перше у світі соняшникове поле, яке посадив дронДешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в Барселоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: