06.11.2022
Телеканал NTD

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачів

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачів

Попри спеку в Об'єднаних Арабських Еміратах павільйон Сінгапуру на Експо-2020 — це зелений оазис, який доносить..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Попри спеку в Об’єднаних Арабських Еміратах павільйон Сінгапуру на Експо-2020 — це зелений оазис, який доносить важливе послання.

Його тема «Природа, виховання, майбутнє», а мета — надихнути інші країни на широке застосування зелені в міському плануванні.

Багатошаровий зелений простір містить більш як 80 тисяч рослин. Це самодостатня екосистема.

Так звані сонячні труби пропускають світло до рослин всередині. Воду отримують завдяки опрісненню прямо на місці, а потім її подають до рослин через систему зрошення. Тут же за допомогою сонячних панелей одержують й електроенергію.

[Тенг Джу Чонг, куратор павільйону]:
«Під час створення та проєктування цього павільйону ми багато думали про економію енергії. Тож ми, зокрема, застосували так званий пасивний дизайн».

Але тут не просто оазис, а оазис технологічний. Всюди працюють роботи-інспектори. Вони перевіряють стан здоров’я рослин і показники довкілля. А ще стежать за роботою всієї системи загалом.

[Тенг Джу Чонг, куратор павільйону]:
«За допомогою штучного інтелекту машини можуть визначити, як почувається рослина, чи потрібно змінити температуру, вологість і таке інше».

Міжнародну виставку Експо-2020 відклали на рік через пандемію. Вона працюватиме до березня 2022 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачівЗ’явилося перше зображення чорної діри, що в центрі нашої галактикиНайбільші в Європі останки ящера знайшли в АнгліїОдна з найбільших у Японії залізниць перейшла на зелену енергіюБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюСтуденти медичних вишів незабаром почнуть навчатися на голограмахУчені досліджують чисту альтернативу ядерній енергіїНова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці АвстраліїБританці встановлюють турбіни й сонячні панелі, щоб менше платитиДві чилійки випадково знайшли рідкісні останки давньої морської рептилії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: