29.11.2021
Телеканал NTD

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачів

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачів

Попри спеку в Об'єднаних Арабських Еміратах павільйон Сінгапуру на Експо-2020 — це зелений оазис, який доносить..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Попри спеку в Об’єднаних Арабських Еміратах павільйон Сінгапуру на Експо-2020 — це зелений оазис, який доносить важливе послання.

Його тема «Природа, виховання, майбутнє», а мета — надихнути інші країни на широке застосування зелені в міському плануванні.

Багатошаровий зелений простір містить більш як 80 тисяч рослин. Це самодостатня екосистема.

Так звані сонячні труби пропускають світло до рослин всередині. Воду отримують завдяки опрісненню прямо на місці, а потім її подають до рослин через систему зрошення. Тут же за допомогою сонячних панелей одержують й електроенергію.

[Тенг Джу Чонг, куратор павільйону]:
«Під час створення та проєктування цього павільйону ми багато думали про економію енергії. Тож ми, зокрема, застосували так званий пасивний дизайн».

Але тут не просто оазис, а оазис технологічний. Всюди працюють роботи-інспектори. Вони перевіряють стан здоров’я рослин і показники довкілля. А ще стежать за роботою всієї системи загалом.

[Тенг Джу Чонг, куратор павільйону]:
«За допомогою штучного інтелекту машини можуть визначити, як почувається рослина, чи потрібно змінити температуру, вологість і таке інше».

Міжнародну виставку Експо-2020 відклали на рік через пандемію. Вона працюватиме до березня 2022 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Експо-2020: Сінгапур демонструє роботів озеленювачівАвтобуси Барселони переведуть на біометанУ Бразилії знайшли кістки динозаврів і сподіваються відкрити нові видиФейсбук оприлюднив нову назву та логотипФейсбук змінить свою назву«Живі морські стіни» повертають біорізноманіття в гавань СіднеяНобелівська премія з фізики: клімат і хаосНобелівська премія з хімії: інструмент синтезу молекулРоботи сортують посилки на пошті в ГреціїНова тростина для сліпих, яка повідомляє, коли приїде автобус