29.10.2021
Телеканал NTD

Австралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаря

Австралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаря

Коли корінний австралієць Кайл Бамбра вперше підстригся у перукарні, у нього зародилася мрія. У 14 років..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Коли корінний австралієць Кайл Бамбра вперше підстригся у перукарні, у нього зародилася мрія. У 14 років він переїхав із маленького містечка до Дарвіна, і перукарні для нього були чимось новим.

[Кайл Бамбра, учень перукаря]:
«Учителька заплатила за мене, і це була моя перша перукарня. Усе пройшло чудово, а потім я захотів стати перукарем».

Зараз Кайлу 20 років. Він переймає майстерність і вже стажується в мобільній перукарні. Побував у 12 віддалених містах Північної Території. Стригтися приходять корінні австралійці.

[Кайл Бамбра, учень перукаря]:
«Приїжджаючи до таких місць, ми іноді по три години стоїмо на ногах і стрижемо. Гадав, це буде просто звичайна робота, та виявилося — це щось більше. Для мене стало несподіванкою, що я допомагаю своєму народу».

Молодий перукар щиро любить свою справу. Стригтися до нього охоче йдуть і старі, і малі.

[Кайл Бамбра, учень перукаря]:
«Я міг би стати психотерапевтом. Підстригання волосся схоже на терапію: люди відкриваються й довіряють тобі свої таємниці».

Кайла цінує і власник перукарні на колесах.

[Гері Страчан, власник перукарні]:
«Він як магніт. Коли я беру його із собою в громади аборигенів, збігаються всі діти. Він знаменитість».

Скоро Кайл завершить навчання і стане професійним перукарем. А нещодавно він отримав за свою майстерність нагороду як молодий спеціаліст.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаряСлону, тигру та горилі зробили подарунки на ГеловінБенгальські тигренята стали зірками зоопарку в МексиціНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжкуІспанець перетворює пластикові відходи на модні мебліУ Перу відновлюють популяцію вікунійМузичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мріїУ зоопарку Куби — бебібум завдяки пандеміїКози Австралії — травоїдні пожежники