03.12.2021
Телеканал NTD

Роботи-патрульні стежать за порядком у Сінгапурі

Роботи-патрульні стежать за порядком у Сінгапурі

Такого робота-патрульного можна побачити в Сінгапурі. Його завдання — спостерігати за людьми й нагадувати про правила..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Такого робота-патрульного можна побачити в Сінгапурі. Його завдання — спостерігати за людьми й нагадувати про правила поведінки.

Робота звуть «Ксав’є». Він має сім відеокамер і чотири колеса. Такий патрульний їздить вулицями, заглядає в торгові центри та інші громадські місця.

«Ксав’є» нагадує людям про дотримання соцдистанціювання та обмеження на зібрання. Також шукає тих, хто палить цигарки в недозволених місцях і вимагає не їздити на мопедах по тротуарах.

Робота створили сінгапурські інженери. Поки місто патрулюють два таких апарати. Почали працювати у вересні.

Відеокамери, що в роботах, ведуть запис. Влада обіцяє, що отримані кадри не використовуватимуть для судового переслідування. Однак відеозаписи демонструватимуть громадськості з виховною метою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Роботи-патрульні стежать за порядком у СінгапуріЯпонець придумав, як добувати енергію з ураганів та тайфунівАналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій БританіїУ Каліфорнії грядки доглядають роботиРозроблено дрон, яким керують силою думкиТепер космічною далечінню можна погуляти у віртуальній реальностіВакцина з дерев: де вирощують унікальний засіб захисту від COVIDРобот досліджуватиме нори, щоб урятувати вомбатів від кліщівУ США з’являться «розумні» електролітаки за ціною позашляховикаМумію в позі ембріона знайшли в Перу